Nadciąga Ready, Steady, Ship! zabawna, chaotyczna gra o trudach współpracy w rozbudowanych fabrykach!

lubiegrac news Nadciąga Ready, Steady, Ship! zabawna, chaotyczna gra o
Nadciąga Ready, Steady, Ship! zabawna, chaotyczna gra o trudach współpracy w rozbudowanych fabrykach!redakcja | 11 lutego 2024, 14:30

Untold Tales wraz z Martynasem Cibulisem zdecydowały się zapowiedź Ready, Steady, Ship! swój nowy tytuł nastawiony na sporą współpracę podczas realizowania trudnych zadań w samym centrum niezwykłego magazynu! Czy uda nam się sprawnie i skutecznie zrealizować zlecenie?

Untold Tales i samodzielnie pracujący deweloper Martynas Cibulis połączyli siły przy grze Ready, Stead, Ship!, pełnej chaotycznej przyjemności produkcji imprezowej, w której gracze będą używać różnych narzędzi i sprzętów do odbudowy najbardziej skomplikowanych i wątpliwie zaprojektowanych taśm produkcyjnych w fabryce.

Nowa wersja demonstracyjna na platformie Steam właśnie została wydana jeszcze kilka dni przed festiwalem Steam Remote Play Together, który oficjalnie rozpocznie się jutro (12 lutego) i potrwa tydzień (do 19 lutego 2024 r.).

Przeczytaj też:

 

Chociaż Ready, Steady, Ship! najlepiej gra się w trybie współpracy dla dwóch graczy, to samodzielna kampania dla pojedynczego gracza, ma zaoferować całkowicie przeprojektowane doświadczenie, ze specjalnie dostosowanymi wyzwaniami do zaliczenia.

Wspomniana wersja demo oferuje graczom dostęp do 9 poziomów z kampanii dla pojedynczego gracza i 9 dostępnych w ramach trybu współpracy.

Co prawda Ready, Steady, Ship! nie ma daty debiutu, ale gra ma ukazać się na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners