Zapowiedziano Sports Renovations, polski symulator Movie Games, Goat Gamez i Roberta Lewandowskiego!

lubiegrac giełda Zapowiedziano Sports Renovations, polski symulator Movie Games, Goat Gamez i Roberta Lewandowskiego!
Zapowiedziano Sports Renovations, polski symulator Movie Games, Goat Gamez i Roberta Lewandowskiego!Tamer Adas | 31 stycznia 2023, 10:55

Movie Games, Goat Gamez oraz Robert Lewandowski zapowiedzieli wspólnie Sports Renovations, zmierzający na ten rok symulator remontowania oraz odświeżania obiektów sportowych! Czego możemy się spodziewać po tej propozycji?

Oficjalnie doczekaliśmy się zapowiedzi oraz udostępnienia zwiastuna nadchodzącej gry Sports Renovations, w ramach której studio Goat Gamez wraz z wydawcą Movie Games oraz promującym tytuł Robertem Lewandowskim przygotowują symulator na 2023 rok.

Zapoznaj się również z:

 

Już wkrótce gracze będą mieli okazję zająć się produkcją o odświeżeniu oraz wyremontowaniu licznych obiektów sportowych, takich jak sale bokserskie, siłownie, hale czy parkiety koszykarskie w swoim cyfrowym mieście.

Autorzy starają się przygotować szereg aktywności do podjęcia się, od prostego sprzątania przez bardziej zaawansowane aktywności na wykończeniu i doborze sportowych maszyn oraz obiektów kończąc.

Jeszcze w tym roku mamy mieć okazję zapoznać się z tytułem zachowującym realizm oraz spore pole do swobodnego działania i tworzenia efektownych przestrzeni sportowych, o których sami marzymy.

Sports Renovations ma ukazać się w 2023 roku na komputerach osobistych.

Movie Games S.A. obecne jest na NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners