Rene Rother i Devolver Digital zapowiedziały strzelankę Children of the Sun

lubiegrac news Rene Rother i Devolver Digital zapowiedziały strzelankę Children of the Sun
Rene Rother i Devolver Digital zapowiedziały strzelankę Children of the SunTamer Adas | 3 lutego 2024, 23:50

Oficjalnie wspólnie Rene Rother i Devolver Digital zapowiedziały strzelankę Children of the Sun, nową propozycję zmierzającą na ten rok na komputery osobiste, stawiając na nieco inne podejście do rozgrywki i ogólnej konwencji.

Samodzielnie deweloper Rene Rother i Devolver Digital zdecydowały się zapowiedzieć swoją nową, efektowną strzelankę miksującą ze sobą stylizowaną na rysunek oprawę graficzną wraz z klimatem naznaczonym środkami wyskokowymi.

Trzecioosobowa strzelanka utrzymana jest w konwencji jeden nabój zabija, w związku z czym Dziewczyna stanie do walki z Kultem. A ten to grupa szaleńców, którzy stanowią naprawdę wielkie zagrożenie.

Zapoznaj się również z: Recenzja Predator Connect W6 Wi-Fi 6E - Router dla graczy poszukujących topowej jakości

Nastawiona na dynamikę oraz oddawanie niezwykle przemyślanych strzałów propozycja ma potencjał okazać się małym powiewem świeżości, wyciągając charakterystyczną kamerę z produkcji snajperskich.

Jeżeli projekt Was zaintrygował, już teraz za pośrednictwem Steama możecie zapoznać się ze specjalną wersją demonstracyjną, oferującą przegląd siedmiu poziomów.

Children of the Sun zmierza na komputery osobiste. Gra nie ma jeszcze daty premiery.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners