Nadciąga polski roguelike Ultra Mega Cats! Fallen Leaf, Unseen Silence i Black Drakkar Games szykują kocią przygodę

lubiegrac giełda Nadciąga polski roguelike Ultra Mega Cats! Fallen Leaf
Nadciąga polski roguelike Ultra Mega Cats! Fallen Leaf, Unseen Silence i Black Drakkar Games szykują kocią przygodęTamer Adas | 7 lutego 2024, 15:50

Występujące w roli wydawcy Fallen Leaf zapowiedziało Ultra Mega Cats, nowego fabularnego roguelike'a opracowywanego we współpracy z zespołem Unseen Silence oraz Black Drakkar Games. Czego się gracze mogą spodziewać po wyprawie do niezwykłego kociego, kreskówkowego świata?

Wczoraj oficjalnie polskie spółki zdecydował się zapowiedzieć swój wspólny projekt w postaci kreskówego Ultra Mega Cats, nastawionego na fabułę roguelike'a, który najlepiej będzie można konsumować za sprawą trzyosobowej kooperacji. Wydawca i studia jeszcze w tym roku planują udostępnić Wczesny Dostęp swojej produkcji akcji.

Zapoznaj się również z: Fort Solis od Fallen Leaf zostanie zekranizowane przez szwedzkie Studios Extraordinaires

Kagero, to jedna z Mega Kotów, który będzie się próbował z przyjaciółmi uwolnić z okowów korporacyjnych więzień. Bohaterzy uzyskają wielką pomocą ze strony boskich sił, które wmieszają się w panującą na świecie sytuację. Z tego też względu gracze otrzymają szereg opcji do wyboru.

Dynamiczna, wybuchowa oraz wymagająca sporego refleksu zabawa umożliwi pokierowanie odmiennymi postaciami i nieco innym podejściem do mierzenia się z licznymi zagrożeniami. Z jednej strony skrytobójczy ninja, a z drugiej potężny tank wykorzystujący mocne ataki dystansowe.

Autorzy zdecydowali się postawić mocno na historię każdego z Mega Kociaków, starających się zrealizować swoje cele oraz doprowadzić do sytuacji, gdy Starożytne Koty zostaną uwolnione i przywrócą dawny porządek. Wspomniany Wczesny Dostęp możliwi dwuosobową kooperację, która zostanie uzupełniona z czasem do czterech osób.

Ultra Mega Cats ma trafić jeszcze w 2024 roku do Wczesnego dostępu na komputerach osobistych.

Firma Fallen Leaf S.A. ma zadebiutować w drugim kwartale 2024 roku na parkiecie NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners