Co prawda nie mamy gry z Supermanem, ale... UNDEFEATED ma potencjał nadrobić ten brak!

lubiegrac news Co prawda nie mamy gry z Supermanem, ale... UNDEFEATED ma potencjał nadrobić ten brak!
Co prawda nie mamy gry z Supermanem, ale... UNDEFEATED ma potencjał nadrobić ten brak!redakcja | 25 lutego 2024, 16:00

Japońskie studio Indie-us Games wraz z kanadyjskim wydawca Chorus Worldwide Games zdecydowały się zapowiedzieć UNDEFEATED Genesis, prequel swojej darmowej gry o bohaterze, który pod wieloma względami przypomina legendarnego Supermana!

Wspólnie Chorus Worldwide oraz Indie-us Games ogłosiły, że ich superbohaterska gra UNDEFEATED osiągnęła 2 miliony pobrań od premiery i została zaktualizowana, poprzez wprowadzenie easter eggów oraz zapowiedź nadchodzącego prequela UNDEFEATED: Genesis.

Dostępne na Steamie UNDEFEATED to darmowa przygodowa gra dla pojedynczego gracza, która zapewnia niesamowite doświadczenie superbohatera, która została pierwotnie stworzona przez trzech studentów z Vantan Game Academy w Osace w Japonii.

Przeczytaj też: Tak rozwijały się dodatki do The Sims 4! EA i Maxis wydały masę dodatkowej zawartości do swojego wielkiego hitu

W grze możliwe jest wcielenie się w superbohatera i patrolującego ulice miasta, rozwiązując problematyczne wydarzenia i walczącego z przestępczością. Dodatkowo rozgrywka oferuje wyzwania, takie jak starcia z bossami i zadania specjalne, które testują umiejętności protagonsityu oraz zdolności gracza.

Nowa aktualizacja dodaje do produkcji szereg niespodzianek oraz prezentów, które fani z pewnością niezwykle docenią. Jednocześnie opublikowano pierwszy zwiastun prequela UNDEFEATED: Genesis, rozszerzający własny świat superbohaterów i zapewniający jeszcze więcej emocji i przygód.

Debiut kontynuacji ma mieć miejsce dopiero w 2026 roku, zatem do czasu debiutu fani mogą prześledzić projekt, jego założenia, odmienny klimat oraz inne podejście do opowieści prezentującej wydarzenia poprzedzające wydarzenia z poprzedniego tytułu.

UNDEFEATED Genesis ma ukazać się w 2026 roku. Darmowe UNDEFEATED można już teraz ogrywać na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners