Relaksująca gra Spilled! osiąga sukces na Kickstarterze!

lubiegrac news Relaksująca gra Spilled! osiąga sukces na Kickstarterze!
Relaksująca gra Spilled! osiąga sukces na Kickstarterze!Tamer Adas | 3 lutego 2024, 16:00

Urocza i relaksująca gra Spilled! osiąga szybki sukces na Kickstarterze! Produkcja 23-letniej Lente zebrała podstawowy próg środków, dzięki czemu za pewien czas gracze będą mogli wyruszyć w podróż, której celem jest oczyszczenie wód z zanieczyszczeń.

Samodzielnie działająca autorka zdecydowała się rozpocząć zbiórkę na swój tytuł Spilled! który realizuje... na swojej małej łódeczce. To właśnie tam powstają uroczo prezentująca się gra niezależna, skupiająca się na oczyszczaniu wód wokół miasta oraz czynienia okolicy naturalnie piękniejszą.

Przeczytaj też: Top 10 płatnych gier Android - Jakie tytuły warto zakupić na smartfonach i tabletach z systemem Google'a?

Poprzez wyjątkowy recykling, gracze będą mogli pozyskiwać nowe środki finansowe oraz możliwości uczynienia swojej statku jeszcze sprawniejszym oraz skuteczniejszym, co docenią pobliscy mieszkańcy oraz liczne zwierzęta zamieszkujące okolice.

Autorce udało się zgromadzić przeszło 66 tysięcy złotych, dzięki czemu pixel-artowa propozycja z pewnością spokojnie powstanie, a jej obecność na Steamie szacowana jest obecnie na 2024 rok.

Do zdobycia pozostały jeszcze dodatkowe progi, zakładające wprowadzenie między innymi możliwości wybierania poziomów czy wprowadzenia krótkiej opowieści, zarysowującej tło dla rozgrywki.

Spilled! nie ma daty premiery, gra zmierza na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners