Zbliżające się premiery - Grudzień 2018, udana końcówka roku?

lubiegrac publicystyka Zbliżające się premiery - Grudzień 2018, udana końcówka roku?
Zbliżające się premiery - Grudzień 2018, udana końcówka roku?Tamer Adas | 26 listopada 2018, 20:05

Ostatni miesiąc tego roku ma być gorącym miesiącem ze względu na zapowiedzi, ponieważ w kwestii premier jest słabo. Oto Zbliżające się premiery - Grudzień 2018!
 
 
Pierwszego dnia tego miesiąca będziemy mogli sprawdzić odświeżoną produkcję Saboteur!, która stanowi odświeżenie klasyki stworzonej przez Clive'a Twonsenda. Nowa/stara produkcja może okazać się hitem m.in. na Nintendo Switch lub wśród graczy poszukujących klasyki sprzed lat na zimne grudniowe wieczory. 
 
 
 
4 grudnia będzie najciekawszych oraz najważniejszym dniem tego miesiąca, ponieważ to właśnie wtedy na rynku pojawią się Command & Conquer Rivals, GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, Just Cause 4, Mutant Year Zero: Road to Eden oraz recenzowana przez nas Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.
 
 
 
 
 
 
[AKTUALIZACJA] Wczoraj (28.11.18) Ubisoft poinformował, że zamierza wydać pierwszy duży dodatek do Assassin's Creed Odyssey, o którym więcej możecie dowiedzieć się i go zobaczyć w tym artykule. 
 
 
6. grudnia będziemy mogli sprawdzić powrót marki Jaggen Aliance, które za sprawą Rage! może ponownie znaleźć się w głównym nurcie medialnym. Seria lekko podupadła, lecz niebawem może znów znaleźć się na ustach i w bibliotekach graczy. 
 
 
 
7. grudnia będziemy mogli sprawdzić dwa potencjalne hity na odmiennych platformach - rozpocznijmy od Path of Exile, które w końcu zamelduje się na PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro, choć nie da się zaprzeczyć, że głośniejszy będzie debiut Super Smash Bros. Ultimate, które już stanowi wielki sukces finansowy na Nintendo Switch. 
 
 
 
 
Również 7 grudnia. będzie można nacieszyć się (lub nie) na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, PlayerUnknown's Battlegroundso czym więcej pisaliśmy w tym miejscu. 
 
 
Kingdom Two Crowns to kolejna premiera, która dla odmiany odbędzie się 11 grudnia tego roku i pozwoli nam ponownie sprawdzić charakterystyczną formułę strategii.  Poprzednie odsłony okazały się sukcesem, zatem również i w tym wypadku możemy się spodziewać niezłej jakości produktu. 
 
 
 
 
13 grudnia to także dzień mocno wyczekiwane przez rodzimych graczy, którzy będą mogli zapoznać się z pełną wersję gry Book of Demons, która zebrała sporo pozytywnych opinii na Steam.
 
 
 
Przygodówki oraz horrory debiutujące w tym miesiącu znajdziecie w zestawieniu Agaty, której zestawienie jest już dostępne na naszej stronie
 
Jak widzicie niestety zbyt wielu premier niestety nie znajdziemy na rynku, tymczasem być może podczas The Game Awards 2018 zrobi się naprawdę gorąco, ponieważ wszystkie firmy mają coś do pokazania czy zapowiedzenia. My z naszej strony już w tej chwili zapraszamy Was do naszej relacji z tego wydarzenia, które dzień później ukaże się na naszych łamach (ze względu na bardzo późną porę wydarzenia).

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners