Zbliżające się premiery - Grudzień 2019, mocny polski miesiąc?

lubiegrac publicystyka Zbliżające się premiery - Grudzień 2019, mocny polski miesiąc?
Zbliżające się premiery - Grudzień 2019, mocny polski miesiąc?Tamer Adas | 26 listopada 2019, 06:05

Ostatni miesiąc roku zawsze zawodzi, choć w 2019 roku zanosi się na jeden z najciekawszych momentów od lat. Oto Zbliżające się premiery - Grudzień 2019!
 
 
Zanim przejdziemy do pełnej zabawy z premierami tradycyjnie przypominam, że zestawienie poświęcone przygodówkom znajdziecie w tekście Agaty poświęconym właśnie im!
 
 
3 grudnia 2019 roku będziemy się mogli zapoznać z pierwszymi rodzimymi akcentami. Po pierwsze Blair Witch trafi w końcu na PlayStation 4, Techland Publishing wyda urocze Arise: A Simple Story, a zwieńczeniem rodzimych akcentów na ten dzień okaże się przyjemniusie Tools Up! Ponadto w tym dniu sprawdzić będzie można strategię Phoenix Point, Halo The Master Chief Collection zagości na Steamie, natomiast sprawdzić w końcu będzie można Life is Strange 2 za sprawą wydanego ostatniego odcinka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Już dzień później po raz kolejny Polska wypuści swój tytuł za sprawą krakowskiego Draw Distance i ich Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Kolejny dzień będzie istotny dla Big Pharma, które zagości na konsolach, na komputerach osobistych i Nintendo Switch zamelduje się Darksiders Genesis. Zapomnieć nie można także o niezwykle ciekawym Interrogation: You Will Be Deceived.
 
 
 
 

6 grudnia 2019 roku konsolowcy przekonają się o tym jak się trzyma ewolucjonizm za sprawą Ancestors: The Humankind Odyssey. Trzy dni później będziemy mieli przyjemność sprawdzić Ashen na wszystkich pozostałch platformach.
 
 
 
10 grudnia do gry wejdą smoki za sprawą Hearthstone Wejście Smoków, czyli kolejnego dodatku do hitowej karcianki. W tym samym dniu na komputerach osobistych pojawi się MechWarrior 5: Mercenaries oraz dodatek do Jurassic World Evolution: Return to Jurassic Park.
 
 
 
 
 
11. dnia tego miesiąca fani symulatoró będą mieli przyjemność sprawdzić Transport Fever 2, dzień później sprawdzimy jak się trzyma Detroit Become Human na komputerach osobitych oraz czy nagłówki w Headliner: NoviNews jeszcze mocniej zmienia świat.
 
 
 
 
 
Na sam koniec zostało nam Spintires Chernobyl debiutujące 13 grudnia, natomiast czterydni później fani dziwnych gier będą mogli się zapoznać z Wattam.
 
 
 
 
Trzeba przyznać, że dawno nie mieliśmy aż tak dobrego grudnia, zatem tym bardziej warto się zapoznać z tymi tytułami, tym bardziej spoglądając na ilość rodzimych produkcji!

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners