Zima wystartowała w Broken Ranks! Co przygotowano w ramach wydarzenia w 2023 roku?

lubiegrac news Zima wystartowała w Broken Ranks! Co przygotowano w ramach wydarzenia w 2023 roku?
Zima wystartowała w Broken Ranks! Co przygotowano w ramach wydarzenia w 2023 roku?Tamer Adas | 22 grudnia 2023, 23:45

Oficjalnie wystartowało zimowe wydarzenie w Broken Ranks, za którego sprawą w grudniu 2023 roku gracze mogą się zapoznać z nowościami oraz niespodziankami. Czego mogą się spodziewać fani polskiego MMORPG-a tym razem?

Dziś oficjalnie wyruszyło wyjątkowe, zimowe wydarzenie w polskiej grze Broken Ranks, poprzez które gracze mogą liczyć na wyjątkową dawkę atrakcji, dostępnych do 2 stycznia przyszłego roku. W tym czasie swoje zlecenia wystawił między innymi... Mikołaj lub Gwiazdor. Tak, rozpoczyna się niezwykła rywalizacja pomiędzy legendami. 

Przeczytaj też:

 

Dzielni bohaterzy za zrealizowaną zadania mogą liczyć na sezonowe paczki oraz tymczasową walutą, z pomocą których będziemy mogli liczyć na specjalne nagrody. Tymi mogą być między innymi wejściówki do starć z bossami, dodatkowe środki w grze czy przydatne codzienne gadżety i przedmioty.

Autorzy po wcześniejszych uwagach zdecydowali się zmienić formułę zabawy, aby zaoferować bardziej satysfakcjonujące doświadczenie. W ten sposób fani mogą się spodziewać nowości i modyfikacji.

Przeciwnicy jako drużyny będą się zachowywać w inny sposób, zdecydowano się skupić mocniej na balansie oraz ułożeniu miejsc występowania rywali czy też udoskonalono kwestię nagród, które będzie można zgarnąć po potyczkach ze Śnieżorem czy Rózgą.

MMORPG Broken Ranks jest dostępny na komputerach osobistych od 25 stycznia 2022 r.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners