Zimowa aktualizacja zagościła w LEGO Bricktales! Co nowego jest dostępne w grze?

lubiegrac news Zimowa aktualizacja zagościła w LEGO Bricktales! Co nowego jest dostępne w grze?
Zimowa aktualizacja zagościła w LEGO Bricktales! Co nowego jest dostępne w grze?Tamer Adas | 12 grudnia 2023, 12:05

Oficjalnie nowa, zimowa aktualizacja zagościła w LEGO Bricktales! Thunderful Games zdecydowało się przygotować małe nowości w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Wydana w zeszłym roku przez szwedzką firmę gra LEGO Bricktales doczekała się wprowadzenia nowej aktualizacji, implementującej nowości odwołującej się do wybranych elementów dekoracyjnych i kosmetycznych wokół świąt Bożego Narodzenia.

Zapoznaj się także z: Zapraszamy do Świątecznego konkursu! W tym roku przygotowaliśmy cenne nagrody

Za darmo fani mogą się zapoznać z nową mapką z trzema puzzlami, możliwością zbudowania bałwana, wykorzystaniem dekoracji oraz... zbudowaniem rakietowych sań Świętego Mikołaja!

Przygotowane zostały także specjalne kostiumy dla głównego bohatera oraz zupełnie nowe utwory, które z pięknym, śnieżnym domkiem i licznymi elementami, mają stworzyć niezwykłą atmosferę.

LEGO Bricktales ukazało się 12 października 2022 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners