Zimowe opowieści wystartowały w Dying Light 2 Stay Human z szeregiem ciekawych nowości

lubiegrac news Zimowe opowieści wystartowały w Dying Light 2 Stay Human z szeregiem ciekawych nowości
Zimowe opowieści wystartowały w Dying Light 2 Stay Human z szeregiem ciekawych nowościTamer Adas | 15 grudnia 2023, 23:55

Wydarzenie Zimowe opowieści trafiło do Dying Light 2 Stay Human, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z nową aktualizacją oraz szeregiem nowości zaserwowanych przez wrocławski Techland. Co zespoły rozwijające drugą część przygotowały tym razem?

Techland zdecydował się zaoferować graczom kolejne sezonowe wydarzenie. Tym razem fani mogą się spodziewać Zimowych opowieści, które od 19 grudnia mogą zaoferować graczom kolejną dawkę atrakcji, które są dostępne w Villedor. Poprzez Dary z niebios gracze mogą się spodziewać nie tylko zrzutów dokonywanych przez samego Świętego Mikołaja.

W Mieście pojawi się również niejaki Wujek Śnieg, który zapewni serię nowych wyzwań oraz nagród do wygrania, w tym i talizmanu Piernikowego zarażonego. Baki powraca na Bazar, gdzie za słodycze dostarczać będzie wyjątkowe świąteczne stroje oraz inne atrakcje do 5 stycznia przyszłego roku.

Przeczytaj też:

 

Autorzy wprowadzają także nowe zestawy skórek związane z Hakonmem, co nieco oferuje Grim Santa Outfit oraz pakiet dodatkowych atrakcji, dostępnych za punkty DL.

To jednak nie koniec, ponieważ Techland zaoferowane zostaną nowe warianty zarażonych, dodatkowe typy broni oraz ciosów kończących. Zadbano również o możliwość przenoszenia zapisów pomiędzy konsolami PlayStation.

DL2 - podsumowanie 2023 

Rozwijane wciąż Dying Light 2 Stay Human ukazało się 4 lutego 2022 r. na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners