Złe wieści dla posiadaczy Nintendo Switch czekających na Dziedzictwo Hogwartu. Twórcy przesunęli premierę gry na listopad

lubiegrac news Złe wieści dla posiadaczy Nintendo Switch czekających
Złe wieści dla posiadaczy Nintendo Switch czekających na Dziedzictwo Hogwartu. Twórcy przesunęli premierę gry na listopadMaciej Gaffke | 13 maja 2023, 12:05

Premiera Dziedzictwa Hogwartu w wersji na Nintendo Switch została ponownie przesunięta. Tym razem twórcy zdecydowali się wyznaczyć termin debiut produkcji na listopad. Niedawno gra stała się dostępna dla posiadaczy starszej generacji konsol Microsoftu i Sony.

Niestety, ale właściciele przenośnej konsoli Nintendo Switch poczekają jeszcze kilka miesięcy na Dziedzictwo Hogwartu. Avalanche Studios oraz Warner Bros. Interactive Entertainment powiadomili, że premiera tytułu na tę platformę nastąpi 14 listopada. Poprzednią datą był 25 lipca.

Zapoznaj się także z: CD Project RED zakończyło definiowanie nowych ram dla Projektu Sirius. Prace nad grą w uniwersum Wiedźmina mogą ponownie ruszyć!

Jest to już kolejne opóźnienie. Poprzednio przesunięto również termin premiery wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One, jednak gra niedawno stała się dostępna na wspomniane platformy. Pozostaje jedynie wydanie hitowej gry na Nintendo Switch. 

Dziedzictwo Hogwartu notuje bardzo dobre wyniki sprzedaży. Do tej pory pozycja rozeszła się w ponad 15 milionach egzemplarzach i zagwarantowała ponad miliard dolarów przychodów. 

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że Avalanche pracuje już nad następnym tytułem AAA. Niektórzy podejrzewają, że może chodzić o kontynuację przygody ze świata czarodziejów. 

Dziedzictwo Hogwartu zadebiutowało 10 lutego 2023 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zmierza również na Nintendo Switch.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/hogwarts-legacy-for-nintendo-switch-has-been-delayed-to-november/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners