Zmiany w aktualizacji 1.1.1 zmierzają do Diablo IV! Blizzard wprowadza zmiany dla Barbarzyńcy czy Czarodziejki!

lubiegrac news Zmiany w aktualizacji 1.1.1 zmierzają do Diablo IV! Blizzard
Zmiany w aktualizacji 1.1.1 zmierzają do Diablo IV! Blizzard wprowadza zmiany dla Barbarzyńcy czy Czarodziejki!Tamer Adas | 4 sierpnia 2023, 06:00

Nadciągające zmiany w ramach aktualizacji 1.1.1 już niebawem zagoszczą na serwerach Diablo IV, w związku z czym szczególnie gracze posługujący się Barbarzyńcami czy Czarodziejkami mogą liczyć na wzmocnienia! Czego się jeszcze można wkrótce spodziewać?

Activision Blizzard i Blizzard Entertainment przygotowują kolejną sporą aktualizację, która ma dostarczyć graczom szereg poprawek dotyczących balansu oraz możliwości kształtowania umiejętności własnych postaci.

Główne modyfikacje mają na celu... poprawienie wcześniejszych zmian, które spowolniły postęp oraz sprawiły, że wielu graczy poczuło się oszukanych oraz głośno wyrażało swoje niezadowolenie z kolejnego tego typu działania "Zamieci".

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Gracze preferujący zabawy Czarodziejkami będą mogli liczyć na zbalansowanie umiejętności, które zapewniały spore boosty w niektórych sferach, w innych natomiast znacząco osłabiających bohaterkę. Obecnie ma dojść do zbilansowania parametrów.

W przypadku Barbarzyńcy zdecydowano się zastosować nieco inny zabieg, którego celem jest zwiększenie regeneracji Wściekłości w przypadku podstawowych umiejętności. Delikatnie postawiono także na wyższe bonusy z Wyjątkowych broni.

PopularneDiablo IV premierę zaliczyło 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2023/08/diablo-4-patch-1-1-1-buffs-underperforming-classes-players-seem-tentatively-pleased

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners