Jakie jest znaczenie zespołu w F1 Manager 2022? Twórcy tłumaczą oraz prezentują...

lubiegrac news Jakie jest znaczenie zespołu w F1 Manager 2022? Twórcy tłumaczą oraz prezentują...
Jakie jest znaczenie zespołu w F1 Manager 2022? Twórcy tłumaczą oraz prezentują...Tamer Adas | 17 lipca 2022, 07:15

Frontier Developments zdecydowało się zaprezentować nowy materiał wideo, prezentujący jak wielkie znaczenie mają zespoły w F1 oraz w ich nadchodzącej grze F1 Manager 2022! Na co postawiono akcenty?

W ramach drugiego dziennika deweloperskiego gracze mają okazję usłyszeć wypowiedzi Założyciela studia Davida Brabvena oraz Dyrektora artystycznego Matta Dickinsona, którzy opowiadają o tym, jak mocno autentycznym doświadczeniem, ma być ich pierwsza gra sportowa.

Przeczytaj również z:

 

W ramach drugiego odcinka wspomniani panowie zaprezentowali, jak trudną rolą jest zbudowanie w stajni zgranej grupy osób, łączącej aspekty inżynierskie, taktyczne oraz wykonawcze w postaci kierowców i to na każdym poziomie F1, F2 oraz F3!

Przy tej okazji ujrzeć możemy na przykładzie Alexa Albona z Williamsa oraz Zhou Guanyu z Alfa Romero Racing ORLEN, ujrzeć, jak poprzez przeszło 200 kamer możliwe jest przeniesienie ich do cyfrowego świata nadchodzącej strategii symulacyjnej.

Zgodnie z przedstawionymi założeniami, najnowsza gra ma zapewnić graczom niezwykle szczegółowe podejście do przeniesienia realnej rywalizacji do gry, zachowując nawet aspekty historyczne czy transmisyjne. Wszystko, aby rola lidera zespołu okazała się jak najwierniejsza rzeczywistości.

F1 Manager 2022 ma zadebiutować 30 sierpnia 2022 roku na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, komputerach osobistych i PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Nowy zwiastun F1 Manager 2022

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners