ZOTAC GAMING zaprezentowało nowe karty GeForce RTX SUPER 20XX
lubiegracnews ZOTAC GAMING zaprezentowało nowe karty GeForce RTX SUPER 20XX
| 4 lipca 2019, 06:00
Producent sprzętu ZOTAC i jego dział gamingowy ZOTAC GAMING zaprezentowało nowe karty GeForce RTX SUPER z serii 20XX. Co potrafią te urządzenia?
ZOTAC Technology oficjalnie zaprezentowaÅ‚o nowe urzÄ…dzenia w ramach swojej linii kart graficznych ZOTAC GAMING, która wzbogaciÅ‚a siÄ™ o zupeÅ‚nie nowÄ… seriÄ™ urzÄ…dzeÅ„ RTX 20xx – SUPER. To wÅ‚aÅ›nie te modele majÄ… zapewnić graczom wysokiej jakoÅ›ci grafikÄ™ oraz możliwoÅ›ci zapewnienia nam wyÅ›mienitych ogólnych doznaÅ„. W przypadku możemy również liczyć na wykorzystanie najnowszych technologii w postaci NVIDIA Turing™ czy ray-tracingu bazujÄ…cego także na algorytmach AI.
ZOTAC GAMING GEFORCE® RTX 2060 SUPER™ ma dostarczyć graczom połączenie niskiej ceny wraz z najnowszymi rozwiÄ…zaniami, które majÄ… trafić pod strzechy licznych domostw na caÅ‚ym globie. Na wiÄ™cej mocy możemy liczyć w przypadku ZOTAC GAMING GEFORCE® RTX 2070 SUPER™, który dziÄ™ki temu wzbogaca siÄ™ o wsparcie dla NVLINK otwierajÄ…cy dostÄ™p do jeszcze wiÄ™kszego potencjaÅ‚u na wielu polach.
ZwieÅ„czeniem caÅ‚ej zapowiedzi pozostaje jednak ZOTAC GAMING GEFORCE® RTX 2080 SUPER™ ma zapewnić nam absolutnie topowe moce obliczeniowe, dziÄ™ki którym praktycznie wszystkie gry bÄ™dÄ… dziaÅ‚ać z maksymalnym piÄ™knem oraz możliwoÅ›ciami oferowanymi przez deweloperów z caÅ‚ego Å›wiata.
CaÅ‚a seria doczekaÅ‚a siÄ™ także wydaÅ„ z najlepszym chÅ‚odzeniem IceStorm 2.0, aluminiowymi radiatorami oraz wentylatorami osiÄ…gajÄ…cymi znakomite rezultaty. Niektóre modele ponadto doczekaÅ‚y siÄ™ także metalowych wykoÅ„czeni czy ciÅ›nieniowego odlewu.
Seria SUPER jest także dostÄ™pna w wersji kompaktowej MINI, która zmieÅ›ci siÄ™ praktycznie do każdego PC-ta.
– PrzyszÅ‚ość grania na PC z ray tracingiem w czasie rzeczywistym maluje siÄ™ w jasnych barwach. ZOTAC GAMING z przyjemnoÅ›ciÄ… kontynuuje swoje dziaÅ‚ania na rzecz next-genowego gamingu – komentuje Tony Wong, CEO w ZOTAC Technology Ltd.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu