Jak prezentuje się Age of Empires Mobile? Autorzy ukazali materiały z rozgrywki!

lubiegrac news Jak prezentuje się Age of Empires Mobile? Autorzy ukazali materiały z rozgrywki!
Jak prezentuje się Age of Empires Mobile? Autorzy ukazali materiały z rozgrywki!redakcja | 26 lutego 2024, 07:10

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie jak prezentuje się Age of Empires Mobile! Gracze mają okazję ujrzeć zwiastun oraz dziennik deweloperski, skupiający się na rzucie oka na rozgrywkę, założenia oraz pomysły na przeniesienie marki na nowe dla niej pole. Czego można się spodziewać po mobilnej odsłonie?

Legendarna marka Age of Empires, która zdefiniowała gatunek strategii, trafi na urządzenia mobilne jeszcze w tym roku dzięki firmie TiMi Studio Group (znanej z m.in. Call of Duty Mobile i Pokemon Unite) oraz World's Edge, studiu Xbox Game Studios  stojącemu za serią AoE.

Podczs ostatniego wydarzenia TiMi i World's Edge ujawniły pierwsze materiały oraz zapowiedziały, że wkrótce rozpoczną testy. Zarejestruj się w przedsprzedaży na App Store i Google Play w Ameryce Północnej, Południowej, Europie, krajach MENA i Azji Południowo-Wschodniej, aby być na bieżąco z testami oraz oficjalną premierą jeszcze w tym roku.

Age of Empires Mobile to nowy rozdział dla słynnej serii, dostosowany do gry mobilnej z szerokim wachlarzem ekscytujących elementów z istniejącej serii, a także nowych funkcji zapewniających strategiczne, symulowane bitwy w różnych trybach:

Przeczytaj także: Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

Earnest Yuen, starszy dyrektor produkcji w World's Edge, powiedział - Jesteśmy podekscytowani, że jeszcze więcej graczy na całym świecie będzie mogło doświadczyć magii Age of Empires dzięki nadchodzącej premierze Age of Empires Mobile. Łącząc umiejętnosci specjalistów od strategi i bogate dziedzictwo World's Edge z doświadczeniem TiMi w grach mobilnych, tworzymy zupełnie nowy model zabawy dla graczy z całego świata, zachęcający ich do dołączenia do uniwersum Age of Empires. -

Age of Empires Mobile ma ukazać się w tym roku na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners