Zwiastun fabularny House Flipper 2 trafił do sieci, przygotowując graczy do nowej odsłony

lubiegrac news Zwiastun fabularny House Flipper 2 trafił do sieci, przygotowując graczy do nowej odsłony
Zwiastun fabularny House Flipper 2 trafił do sieci, przygotowując graczy do nowej odsłonyTamer Adas | 30 listopada 2023, 15:55

W sieci pojawił się zwiastun fabularny gry House Flipper 2, która już za dwa tygodnie zagości na rynku i spróbuje osiągnąć równie spory sukces co pierwsza odsłona. Autorzy zdecydowali się opublikować nowy dziennik deweloperski omawiający narrację oraz środowisko.

Studio Frozen District oraz wydawca PlayWay S.A. zdecydowały się opublikować w sieci nowy zwiastun House Flipper 2, które będzie jedną z ostatnich propozycji debiutujących w 2023 roku. Autorzy tym razem skupili się na nieco innych aspektach zabawy.

Kontynuacja ma zaoferować graczom kampanię fabularną z interesującymi wyzwaniami na przedmieściach pięknego Pinnacove, gdzie nie brakuje miejsc, które mogą ponownie błyszczeć ze względu na przeprowadzony remont obejmujący wiele poziomów. 

Przeczytaj też:

 

Nowe środowisko wypełnia piękno oraz wyjątkowa atmosfera, ze spokojnymi lasami, długimi i atrakcyjnymi wybrzeżami oraz przestrzeniami, mogącymi posłużyć jako inspiracja dla swoich projektów domów oraz mieszkań. Do dyspozycji będzie przeszło 500 przedmiotów z pierwszej odsłony oraz ostatecznie ponad 2500 wszystkich.

Gracze będą mogli realizować zadania zgodnie z otrzymywanymi zleceniami z e-maili, mogąc jednocześnie delektować się sporą swobodą i kreatywnością w podejściu do odświeżenia nieruchomości.

Symulator House Flipper 2 premierę zaliczy 14 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 5, Xbox Series S i Xbox Series X ukażą się 21 marca 2024 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners