gamescom 2023 odbędzie się niebawem, a Lies of P już doczekało się zwiastuna z tej okazji!

lubiegrac news gamescom 2023 odbędzie się niebawem, a Lies of P już doczekało się zwiastuna z tej okazji!
gamescom 2023 odbędzie się niebawem, a Lies of P już doczekało się zwiastuna z tej okazji!Tamer Adas | 21 sierpnia 2023, 07:10

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Lies of P, przygotowany w związku z rozpoczynającym się za kilka dni gamescomem 2023, dostarczając graczom szereg efektownych scen oraz intrygującą narrację, która ze świetnie zbudowaną atmosferą aż zachęca do zainteresowania się souslike'iem.

Niezależne studio Neowiz zdecydowało się opublikować zupełnie nowy zwiastun swojej zbliżającej się już za mniej niż miesiąc gry Lies of P. Autorzy nieco przed wszystkimi zdecydowali się zbudować atmosferę wokół swojej produkcji.

Zapoznaj się również z: Jakie gry najlepiej będzie wybrać na wakacje 2023? Proponujemy listę pełną naprawdę jakościowych produkcji!

W związku z nadchodzącym gamescomem zespół zdecydował się opublikować, efektowny materiał wideo z szeregiem wyciętych fragmentów rozgrywki, ubranych z intrygującą narrację.

Utrzymana w efektownej stylistyce i mieście Krat, czerpiącym garściami z okresu francuskiego Belle Epoque gra z gatunku soulslike ma zaoferować nieco przystępniejszą rozgrywkę.

Nowy materiał skupia się bardziej na efektowności, ale być może po tym wydarzeniu gracze będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak ostatecznie się zabawa będzie kształtować oraz czego w gruncie rzeczy można się spodziewać po poszczególnych systemach oraz mechanikach.

Lies of P zadebiutuje 19 września 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Lies of P
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners