Peacemaker ze świata DC otrzymał zwiastun przed wejściem do Mortal Kombat 1!

lubiegrac e-sport Peacemaker ze świata DC otrzymał zwiastun przed wejściem do Mortal Kombat 1!
Peacemaker ze świata DC otrzymał zwiastun przed wejściem do Mortal Kombat 1!redakcja | 25 lutego 2024, 07:15

Oficjalnie NetherRealm Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment. zdecydowały się zaprezentować, jak w akcji wypadnie Peacemaker, po tym jak dołączy do grona wojowników w Mortal Kombat 1 (2023). Czego mogą się spodziewać fani po tym superbohaterze ze świata DC?

NetherRealm Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment zaprezentowali kolejny zwiastun Mortal Kombat 1, przedstawiający Peacemakera, który będzie miał głos i wizerunek aktora Johna Ceny, znanego z filmu DC Suicide Squad oraz serialu Max zatytułowanego Peacemaker. Superbohater zadebiutuje już 28 lutego dla posiadaczy Zestawu Kombat, a dla pozostałych graczy będzie dostępny od 6 marca.

Wspomniany Peacemaker, czyli Christopher Smith, jest postacią gotową do walki o pokój oraz zdolną zabić każdego, kto stanie mu na drodze. W nowym zwiastunie (anty)bohater stanie do starcia z Liu Kangiem i Nową Erą Pokoju, posługując się potężnym zestawem umiejętności, w tym strzeleckich, oraz wsparciem swojego wiernego Orzełka. Dodatkowo zaprezentowane zostały ruchy taneczne bohatera, które wprowadzają element humoru do walki.

Na materiale po raz pierwszy zobaczymy również Janet Cage, nową wojowniczkę Kameo, będącą alternatywną wersją Johnny’ego Cage’a! Protagonistka będzie wspierać gracza podczas walki, korzystając ze swoich specjalnych umiejętności. Bohaterka wspierająca zostanie udostępniona osobno w sprzedaży w marcu.

Wersja próbna gry Mortal Kombat 1 będzie dostępna dla graczy w darmowego weekendu próbnego od 7 do 10 marca na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputerach (Steam). Krossplay zaimplementowany zostanie 28 lutego, umożliwiając rozgrywkę na wszystkich obsługiwanych platformach wyszukiwanie potyczek w walkach 1 na 1 oraz zapraszanie znajomych do prywatnych pojedynków. 

Oczekiwane Mortal Kombat 1 (reboot) ma ukazać się 19 września 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners