Zwiastun rozgrywki Need For Speed Unbound zapowiada solidną zabawę i... mocne, choć opcjonalne efekty wizualne!

lubiegrac news Zwiastun rozgrywki Need For Speed Unbound zapowiada solidną
Zwiastun rozgrywki Need For Speed Unbound zapowiada solidną zabawę i... mocne, choć opcjonalne efekty wizualne!Tamer Adas | 11 października 2022, 21:10

Zwiastun rozgrywki Need For Speed Unbound ujawnił, że być może Criterion udanie zamknie swoją przygodę z marką. Ale wyłączmy te graficzne dodatki!

Electronic Arts oraz studio Criterion zdecydował się zareagować na wyciek w sieci, prezentując post na mediach społecznościowych, ukazujący w ciągu kilkudziesięciu sekund, najistotniejsze aspekty rozgrywki z najnowszego Need for Speeda.

Zapoznaj się także z:

Materiał wideo nie mówi nam zbyt wiele o tym, jak toczyć się będzie rywalizacja w Lakeshore, ale pokrótce ukazuje jakie systemy oraz rozwiązania znajdziemy w grze. To oczywiście oznacza, że w zabawie ponownie pojawi się między innymi modyfikowanie wozów, szeroka personalizacja oraz pakiet różnorodnych trybów rywalizacji.

W ramach The Grand towarzyszyć społeczności mogą charakterystyczne efekty, graficzne, które już teraz zdecydowano się zapowiedzieć, że będzie można nawet od samego początku wyłączyć. Trzeba przyznać, że ich intensywność może budzić dezorientację i irytację przez uciekającą koncentrację.

Ten ostatni aspekt od samego początku budzi spore kontrowersje, zdecydowanie z resztą uzasadnione. Mocny kontrast oraz wielkość dodatkowych działań wizualnych sprawia, że wiele osób dla swojego spokoju oraz chęci normalnej rywalizacji, uda się w stronę ustawień, aby tam wyłączyć ten efekt.

Need for Speed Unbound ukaże się już 2 grudnia 2022 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S. Tytuł trafi także do portfolio abonamentu EA Play Pro.

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners