A oto i zwiastun trybu kariery w EA Sports FC 24! Jakie nowości zaimplementowało tym razem Electronic Arts?

lubiegrac e-sport A oto i zwiastun trybu kariery w EA Sports FC 24! Jakie
A oto i zwiastun trybu kariery w EA Sports FC 24! Jakie nowości zaimplementowało tym razem Electronic Arts?Tamer Adas | 31 lipca 2023, 16:50

Za kilka chwil w sieci zagości zwiastun trybu kariery w EA Sports FC 24, prezentujący najważniejsze zmiany oraz nowości goszczące w sferze prowadzenia klubu jako menadżer oraz własnej kariery jako cyfrowego piłkarza.

Zbliżająca się wielkimi krokami gra piłkarska EA Sports i Electronic Arts doczekała się w kolejny poniedziałek nowego zwiastuna, dostarczającego szereg cennych informacji o najważniejszych aspektach dotyczących trybu kariery.

Po raz kolejny studio skupi się na omówieniu najważniejszych nowości oraz zmian, jakie znają się w tym modelu delektowania się piłką nożną oraz możliwością kształtowania swojego doświadczenia samodzielnie oraz opcjonalnie ze znajomymi.

Przedpremierowe plotki dotychczas wspominały jedynie o aspektach związanych z otoczką, a największą nowinką była nowa perspektywa/kamera związana ze ścisłym stanowiskiem trenera na boisku.

W zasadzie gracze preferujący tego typu zabawę mogli odnieść wrażenie, że poza ogólnymi ulepszeniami dotyczącymi rozgrywki, nie zdecydowano się zaimplementować nic specjalnie większego dla menadżera czy piłkarza.

Wszystko zostanie jednak zweryfikowane poniższym zwiastunem, w którym nie zabraknie nowych animacji, omówienia najistotniejszych aspektów oraz zaskoczenia społeczności, dotychczas niezbyt rozpieszczanej przez sportowy oddział EA...

Oczekiwana przez wielu gracz EA Sports FC 24 ma ukazać się 29 września 2023 r. Tytuł zagości premierowo w ofercie abonamentu EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners