Zwiastun z rozgrywką gry Bearnard zadebiutował podczas Indie Pearls Awards 2023

lubiegrac news Zwiastun z rozgrywką gry Bearnard zadebiutował podczas Indie Pearls Awards 2023
Zwiastun z rozgrywką gry Bearnard zadebiutował podczas Indie Pearls Awards 2023Tamer Adas | 10 lutego 2024, 19:50

W sieci ukazał się drugi zwiastun polskiej gry Bearnard! Michał Wikliński zdecydował się opublikować nowy materiał wideo prezentujący przegląd cech oraz zalet gry, podczas wczorajszego wydarzenia Indie Pearls Awards 2023.

Pełen dynamiki oraz efektownych przebitek z rozgrywki zwiastun ujrzał światło dzienne, stawiając tym razem na nieco inne aspekty zabawy. Gracze mogą ujrzeć jaki szeroki zakres umiejętności oraz gadżetów w formie kart przygotował autor, tworząc w ten sposób pole do szeregu intrygujących "walk-zagadek".

Fani kombinowania w ramach turowej formuły będą mogli poczuć się doskonale, gdyż inspiracje takimi hitami jak Slay the Spire czy Into the Breach zdecydowanie przejawiają się w Bearnardzie. Liczne opcje, możliwości oraz ścieżki mają przełożyć się na dostarczenie sporej ilości satysfakcji z osiągnięcia sukcesu czy zwykłego pokonania kilku rywali.

Połączenie platformówki 2D wraz z szeregiem narzędzi, interaktywnymi elementami otoczenia czy nastawieniem na spostrzegawczość i spryt spowoduje, że nasz dzielny i charakterny misiek będzie w stanie poradzić sobie w trakcie licznych przygód.

Zapoznaj się również z: Z tym dzielnym niedźwiadkiem nie będziecie się nudzić! - Wrażenia z gry Bearnard z PGA 2023

Na kanale gry odnaleźć możecie zestaw dzienników deweloperskich, omawiających poszczególne aspekty zabawy oraz pomysły, jakie stanowią integralną część całego doświadczenia.

Gra Bearnard premierę zaliczy w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Bearnard
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners