Tak prezentuje się rozgrywka Killing Floor 3! Co czeka graczy w nadchodzącej kooperacyjnej strzelance?

lubiegrac news Tak prezentuje się rozgrywka Killing Floor 3! Co czeka
Tak prezentuje się rozgrywka Killing Floor 3! Co czeka graczy w nadchodzącej kooperacyjnej strzelance?Tamer Adas | 11 czerwca 2024, 07:15

Zwiastun z rozgrywką Killing Floor 3 został graczom zaserwowany! Zainteresowani fani mają możliwość przyjrzenia się bliżej wprowadzonym zmianom oraz ulepszeniom do poszczególnych aspektów gry.

W trakcie PC Gaming Show 2024 Tripwire Interactive zdecydowało się zaprezentować zwiastun swojej nadchodzącej gry Killing Floor 3. Fani mają możliwość ujrzenia efektownych ujęć z zabawy strzelanki, która ma zaliczyć premierę już na początku przyszłego roku! 

Fani kooperacji mają możliwość przyjrzenia się wybranym scenom z rozgrywki, która zapowiada się smakowicie. Autorzy ewidentnie wiedzą, co chcą osiągnąć, stawiając przed graczami spore, nowe, futurystyczne klimaty.

Przeczytaj też:

 

Połączenie horroru ze strzelanką nastawioną na współpracę ma zaoferować graczom nowy pakiet doznań już wkrótce, stawiając na mniej więcej znaną formułę. Dostrzec można między innymi lepsze działanie sztucznej inteligencji przeciwników oraz ich sposobu funkcjonowania.

Odświeżono aspekt destrukcji, wprowadzone zostaną liczne nowe bronie oraz gadżety, które będą przydatne podczas mierzenia się między innymi z nowym przeciwnikiem znanym jako The Impaler.

Killing Floor 3 ma ukazać się na początku 2025 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners