Rozpoczęły się spore zwolnienie w zespole Ascendant Studios, autorach niedawno wydanego Immortals of Aveum

lubiegrac news Rozpoczęły się spore zwolnienie w zespole Ascendant Studios
Rozpoczęły się spore zwolnienie w zespole Ascendant Studios, autorach niedawno wydanego Immortals of AveumTamer Adas | 17 września 2023, 07:10

Rozpoczęły się spore zwolnienie w zespole Ascendant Studios, autorach niedawno wydanego Immortals of Aveum. Najwyraźniej tytuł okazał się na tyle sporą porażką sprzedażową, że konieczne były spore cięcia.

Ascendant Studios i Electronic Arts w zasadzie zaledwie kilka tygodni temu wydały swoją grę Immortals of Aveum, która... najwyraźniej okazała się sporą porażką finansową.

Bret Robbins zdecydował się za pośrednictwem platformy X zdradzić, że skład zespołu deweloperskiego znacząco się zmniejszy.

Zapoznaj się również z: EA Originals, czyli jak Electronic Arts znalazło swoją drogę wsparcia mniejszych zespołów deweloperskich

W ramach redukcji stanowisk zwolnionych zostanie aż 45% pracowników, co stanowi niezwykle dużą ilość osób. W końcu mówimy tutaj praktycznie o połowie pracowników.

To, co wielu krytyków zakładało ostatecznie okazało się prawdą i pomimo wspominania o jakości oraz dopracowanej oprawie graficznej, Immortals of Aveum ostatecznie nie przekonało do siebie graczy.

Widać, że pewne elementy "nowoczesne" zaczynają sprawiać, że społeczność szybko się zdradza, przez co strzelanka w świecie magii ostatecznie zapewne zostanie uznana za sporą porażkę...

Immortals of Aveum ukazało się 22 sierpnia 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł pojawił się także w EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/immortals-of-aveum-studio-lays-off-45-percent-of-its-employees

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners