Zwolnienia w The Molasses Flood! Studio pracuje nad Projektem Sirius - nową grą w uniwersum Wiedźmina

lubiegrac giełda Zwolnienia w The Molasses Flood! Studio pracuje nad Projektem
Zwolnienia w The Molasses Flood! Studio pracuje nad Projektem Sirius - nową grą w uniwersum WiedźminaMaciej Gaffke | 16 maja 2023, 12:05

The Molasses Flood, które zajmuje się opracowywaniem nowej produkcji ze świata Wiedźmina, zwolniło prawie trzydziestu programistów. Jest to rezultat niedawnych zmian w projekcie przeprowadzonych przez CD Projekt RED.

Ostatnio informowaliśmy, że CD Projekt RED ustaliło nowe ramy dla Projektu Sirius. Niestety, ale pociągnęło to za sobą masowe zwolnienia w The Molasses Flood, które rozwija tę produkcję. W sumie pracę straciło 29 programistów, niektórzy z nich poinformowali o tym za pośrednictwem Twittera.

Dopiero po tych doniesieniach CD Projekt RED potwierdziło redukcję zespołu. Warto zaznaczyć, że The Molasses Flood to studio składające się z kilkudziesięciu pracowników, a utrata prawie trzydziestu specjalistów nie zapowiada się na nic dobrego. Miejmy jednak nadzieję, że nie wpłynie to na opracowywany Projekt Sirius.

Sam Wiedźmin Sirius jest jednym z elementów strategii rozwojowej na kolejne lata CD Projekt RED. Poza nim polskie studio zapowiedziało wydanie remake'u oryginalnego Wiedźmina z 2007 roku, a także następną sagę rozgrywającą się w uniwersum Białego Wilka. 

Kilka miesięcy temu Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się aktualizacji do najnowszej generacji konsol, która, poza licznymi ulepszeniami, przyniosła również całkiem nową misję czy niesławne zbroje Nilfgardu znane z ekranizacji Netfliksa.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamesradar.com/the-witcher-spin-off-studio-hit-with-layoffs-after-project-restructure/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners