Życie gry mobilnej. Od pomysłu do utrzymywania działającego produktu - drugie spotkanie w ramach Game Dev Fest 9

lubiegrac newsy hardware Życie gry mobilnej. Od pomysłu do utrzymywania działającego
Życie gry mobilnej. Od pomysłu do utrzymywania działającego produktu - drugie spotkanie w ramach Game Dev Fest 9Tamer Adas | 6 listopada 2023, 20:50

Już za nieco ponad tydzień odbędzie się "Życie gry mobilnej. Od pomysłu do utrzymywania działającego produktu", czyli drugie spotkanie w ramach dziewiątej inicjatywy Game Dev Fest! Tym razem Karol Drzymała oraz Marcin Iwanowski podzielą się swoim doświadczeniem oraz historią i wnioskami z pracy w studiu Orbital Knight.

Już za dwa dni odbędzie się pierwsze wydarzenie w ramach wydarzenia Game Dev Fest, tymczasem już tydzień później odbędzie się drugie spotkanie zorganizowane przez Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon". Tym razem obecni na miejscu uczestnicy doczekają się aż dwóch wystąpień, poruszających interesujące zagadnienia dotyczące tym razem segmentu mobilnego.

Zapraszamy Was również do tych wpisów...

 

Tradycyjnie o 18:45 odbędzie się rozgrzewka, po której o równo godzinie 19:00 wystartuje pierwsze wystąpienie zatytułowane "Życie gry mobilnej. Od pomysłu do utrzymywania działającego produktu", które przeprowadzi CEO studia Orbital Knight, pan Karol Drzymała.

O 20:15 po krótkiej przerwie dojdzie do drugiego wykładu, w którym Marcin Iwanowski zdradzi tajemnice automatyzacji poprzez "Jeden Jenkins, by wszystko zautomatyzować".

Po zakończeniu się spotkania w okolicach godziny 21:15 w barze H.40.S odbędzie się After Party ze świetną okazję do spotkań, rozmów oraz zadania pytań, które wcześniej się nie pojawiły w głowach. ;)

Drugie spotkanie GDF 9 "Życie gry mobilnej. Od pomysłu do utrzymywania działającego produktu" odbędzie się 15 listopada 2023 roku w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul Nowowiejskiej 15/19, w sali 133.

Strona wydarzenia

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners