Reklama!
Legenda:

Dance of Death: Du Lac & Fey, to klasyczna przygodówka point & click, utrzymana w konwencji thrillera, stworzona przez niezależne studio Salix Games. 

Historia zaczyna się w niewielkim miasteczku, być może wiosce, w której przebywa wspomniany Sir Lancelot, tu zwany Du Lac i Morgana, czarownica zamieniona przez Merlina w psa, który przybrał imię Fey. Prostolinijny uduchowiony i żyjący nieco w innej rzeczywistości rycerz i odarta z sentymentów, twardo stąpająca po ziemi Fey są świadkami niezwykłego mordu, którego sprawcą może być demon, ale i magiczne siły. Ich niecodzienna przyjaźń wystawiona zostaje na próbę, walkę z przeznaczeniem, w której ważną rolę odkrywa dziwna kobieta z wizji i zmagania z przeszłością, która wiodą ich do Londynu roku 1888, gdzie tajemniczy osobnik brutalnie morduje miejscowe prostytutki. Podczas krótkiego pobytu w tym wielkim mieście, w jednej z jej biednych dzielnic, nasza para spotyka Mary Jane Kelly, kobietę obdarzoną wyjątkowym darem jasnowidztwa, który pozwala jej widzieć to, co jeszcze nie miało miejsca. Razem postarają się powstrzymać mordercę.

Dance of Death: Du Lac & Fey - recenzja

Gra skupia się na opowieści, rozmowach i wykonywaniu prostych czynności, głównie przedmiotowych. Nie znajdziecie w niej bardzo wymagających łamigłówek. 

Istotne elementy zostały w poradniku odpowiednio zaznaczone:

- ważne przedmioty, miejsca - pogrubienie, kolor brązowy, podkreślenie;

- zagadki lub zadania przygodowe - pogrubienie;

- warstwa fabularna - kursywa;

- zebrane przedmioty - pogrubienie, kolor czerwony

Miłej zabawy! 

Reklama!