Reklama

Legenda

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry  to przygodowa gra point & click stworzona przez niemieckie studio CrazyBunch, utrzymana w starym, dobrym stylu, ze sporą ilością pikantnego humoru. 
 
Pewnego dnia czy może nawet poranka, Larry, po kolejnej pełnej przygód nocy, odziany w biały garnitur przystojniak,  budzi się w ciemnym, nieznanym mu miejscu. Panienki, z którą tak mu się wydaje spędził upojną noc, niestety nigdzie nie widać, a lokum zdaje się być bardzo podejrzane. Wstaje zatem, rozgląda się, odnajdując przycisk, który uruchamia windę. Wiedziony dziwnym przekonaniem, że stał się obiektem eksperymentu, być może kosmitów, w znanym sobie zawadiackim stylu, wjeżdża na górę i ku swojemu zdziwieniu trafia do miejsca mu znanego, które jednak zapamiętał nieco inaczej. Wchodząc do baru starego druha Lewusa, szybko dzięki rozmowie z nim, orientuje się, że przeniósł się w czasie. Oto znalazł się w Nowym Lost Wages, w którym wprawdzie nie ma seksrobotów, ale są wszelakie inne, elektroniczne cudeńka.
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - recenzja
 
Gra charakteryzuje się klasycznymi rozwiązaniami przygodowymi, wypełnionymi pokręconymi zagadkami przedmiotowymi, w których nawiązań do sfery erotycznej człowieka jest jak się domyślacie sporo. Grę można przejść w dowolnej kolejności, zachowując jednak pewną liniowość, której tu nie brakuje. radzę z wszystkimi napotkanymi postaciami rozmawiać na wszelakie tematy, nawet wielokrotnie. Czasami można zupełnie przypadkiem pominąć interaktywny przedmiot, który jest niezbędny do wykonania danej czynności i posunięcia fabuły w przód, więc warto posługiwać się udostępnioną przez twórców opcją podświetlania hot-spostów, aktywowaną za pomocą klawisza "spacji". Zaglądajcie także do ekwipunku, przyglądając się zebranym rzeczom bardziej dokładnie, bowiem to także może się Wam przydać. Miłej zabawy! 
 
Istotne elementy zostały w grze odpowiednio przeze mnie zaznaczone:
- zebrane przedmioty - kolor czerwony i pogrubienie;
- nieliczne zagadki - pogrubienie
Reklama