Reklama
Legenda:

My Brother Rabbit to zbliżona do przygodówki, choć nie pozbawiona elementów typowych dla gier HOPA propozycja od rodzimego studia Artifex Mundi.

W grze poznajemy historię rodziny, której spokojne życie zakłócone zostaje przez chorobę dziecka. Dziewczynka trafia do szpitala, gdzie starszy brat, by jej pomóc poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazła, dzięki mocy wyobraźni przenosi ją w świat wyobraźni. W świecie tym gracz przejmuje kontrolę nad Królikiem (zabawką chorej dziewczynki), który stara się uratować swoją najlepszą przyjaciółkę, Kwiatuszkę, która zapadła na dziwną chorobę.

Gra łączy w sobie elementy poszukiwania sprytnie pochowanych przedmiotów z mini - grami z zagadkami logicznymi, których w grze jest sporo. Podczas zabawy wyszukujemy określoną ilość przedmiotów, zapełniając kropki ich ikonek. Gdy ikonka podświetla się na niebiesko znaczy to, że w danej lokacji znajdziemy ów przedmiot. Kolor szary zaś oznacza, że nic już w danym miejscu nie znajdziemy.

My Brother Rabbit - recenzja

My Brother Rabbit został podzielony na pięć rozdziałów. Poradnik wskazuje umiejscowienie wszystkich przedmiotów oraz sposób wykonania mini - gry lub jej rozwiązania.

Istotne elementy zostały w poradniku odpowiednio zaznaczone:

- zbierany ukryte przedmioty - pogrubienie (kolor zależny od danego przedmiotu)

- mini - gry - pogrubienie i podkreślenie 

- warstwa fabularna - kursywa 

- zbierane inne przedmioty - pogrubienie, kolor czerwony

- owady, które wskazują rodzaj szukanego przedmiotu - pogrubienie, kolor fioletowy 

Reklama