dodano: 2020-10-16 18:00:01
PC

[+18] Lust from Beyond: Scarlet, samodzielny dodatek w formie prologu, przygodowy thriller z elementami erotycznymi zadebiutował na Steam

Autor: agusia16
[+18] Lust from Beyond: Scarlet, samodzielny dodatek w formie prologu, przygodowy thriller z elementami erotycznymi zadebiutował na Steam
15°
0

[+18] Lust from Beyond: Scarlet, samodzielny dodatek w formie prologu, przygodowy thriller z elementami erotycznymi zadebiutował na platformie Steam. 
 
W darmowej wersji na Steam trafił kolejny fabularny dodatek do gry dla dorosłych Lust from Beyond studia Movie Games Lunarium. W darmowy prolog, który nie jest traktowany jako wersja demonstracyjna o tytule Lust from Beyond: Scarlet zagracie już za pośrednictwem Steam. 
 
Przeczytaj również: [+18]Przygodówka z elementami erotyki, Lust from Beyond: Scarlet na TGS w darmowym, kolejnym prologu. Zagramy już za kilka dni na Steam
 
Kolejne DLC  do Lust from Beyond, wydane przez Movie Games o podtytule Scarlet to przedpremierowe, samodzielne, grywalne wprowadzenia do nadchodzącej wielkimi krokami kontynuacji Lust for Darkness.
 
Nie jest zwykłe demo, nie zawiera spojlerów, nie zepsuje i zaburzy wrażeń z pełnej wersji tego przygodowego i erotycznego thrillera z elementami horroru. Dzięki tej grze poznamy wszystkie wątki związane ze światem Lust. Jest to także możliwość prześledzenia ewolucji serii, której początkiem jest Lust for Darkness z 2018 roku, przez darmowy pierwszy Prolog, po wspomniane Scarlet. Twórcy zapowiadają że finalna wersja gry jest już bardzo blisko.
 
Opowieść zawarta w prologu skupia się wokół Alana, którego umysł został owładnięty trudną do zaspokojenia rządzą, której nie jest w stanie powstrzymać, zapanować nad nią. Spotyka się zatem z terapeutą, psychiatrą, któremu opowiada o swoich problemach. Opowiada mu o przedziwnej randce, która odbyła się w pewnym opuszczonym teatrze, która z tajemniczej, przeradza się z pełną grozy i niebezpieczeństw. 
 
Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na komputery PC.
 
Karta gry na Steam
 
Movie Games S.A. notowane jest na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama