dodano: 2019-04-27 10:00:02
PCPS4PS4 PRO

Posiadacze Days Gone w czerwcu będą bardzo zadowoleni

Gra: Days Gone
Posiadacze Days Gone w czerwcu będą bardzo zadowoleni
37°
1

Days Gone swoja premierę miało raptem wczoraj, a już Sony informuje nas o darmowym DLC. Dostępne będzie od czerwca. Survival Mode nadciąga.
 
Days Gone swoją premierę miało wczoraj. Na temat produkcji jest głośno, nie wszystkie opinie są zaś pochlebne. Może jest to kwestia między innymi ilości dostępnych gier o tematyce zombie, przetrwania w postapokaliptycznym świecie. Swoje dokłada również fakt, że ilość premier tych, które były ostatnio oraz tych, które mają wyjść w najbliższej przyszłości może przytłoczyć. Jednak mimo to wiele osób zdecydowało się na zakup gry. A o tych deweloperzy z Bend Studio postanowili zadbać już od samego początku. Oficjalna informacja od Sony Interactive Entertainment głosi, że już w czerwcu wszyscy użytkownicy Days Gone posiadający dostęp do internetu, zostaną obdarowani nowym ciekawym DLC
 
Days Gone z pierwszymi ocenami - Kolejny hit od Sony?
 
Zawartość otrzymanych nowinek to chociażby kolejny poziom trudności rozgrywki. Na chwilę obecną, dostępne są dla nas trzy poziomy, na których możemy pokonywać hordy zombie. Standardowo są to Łatwy, Normalny i Trudny. Wśród nowości zaś otrzymamy tryb Survival Mode, który uraczy nas zupełnie inną jakością przeżyć związanych z grą. Jest to poziom mówiąc najprościej hardcorowy. Zostajemy pozbawieni wszelkich ułatwień, typu "wizja przetrwania", mapa, znaczniki czy chociażby szybka podróż. Przeciwnicy również nie pozostawią na nas suchej nitki. Będą szybsi, silniejsi i sprytniejsi. A my będziemy musieli się wykazać naprawdę dobrym kunsztem gracza. Wszystko to ma nas zmusić do przeżycia autentycznego survivalu. Mamy poczuć, jak to jest być w pułapce oraz co to naprawdę znaczy - walka o przetrwanie. 
 
 

Kolejnym prezentem mają być również cotygodniowe wyzwania. Dostępne będą ich trzy kategorie - Motocykl, Horda oraz Walka. Będą miały one na celu również sprawdzenie naszych umiejętności. Elementy gry połączone w przeróżne kombinację nie pozwolą nam się znudzić, a dodatkową motywacją do pokonywania kolejnych przeciwności będą wyjątkowe nagrody oraz przedmioty niedostępne wcześniej, oraz poza wyzwaniami. Przechodzenie przez wszystkie misje w trybie Survival ma być dodatkowo gratyfikowane na przykład unikalnymi skórkami na motocykl, czy wyjątkowymi trofeami. Otrzymane śliczności będziemy mogli również uwiecznić w specjalnym trybie fotograficznym.
 
Days Gone to gra dostępna jako tytuł ekskluzywny na PlayStation 4. Twórcy zarzekają się, że czas jaki będziemy musieli poświęcić na przejście gry to około 30 godzin. Śmiem w to wątpić, gdyż świat jest otwarty i z czystej ciekawości zwiedzanie będzie zajmowało znacznie więcej czasu, a kontynuacja fabuły będzie tylko jedna ze składowych naszej zabawy.

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-30 21:32:12

Jakoś trąci to strasznie odgrzewanym kotletem i dlatego dziekuje bardzo za cos takiego.

Reklama
Reklama