dodano: 2017-12-18 09:24:22
PC

Mikołajkowy Konkurs z grą A Trip to Yugoslavia: Director's Cut

Autor: agusia16
Mikołajkowy Konkurs  z grą A Trip to Yugoslavia: Director's Cut
33°
2

Dziś Mikołajki, z tej okazji razem z twórcą gry przygodowej z elementami akcji A Trip to Yugoslavia: Director's Cut, Piotrem Bunkowskim mamy dla Was kolejny konkurs. 
 
Gry niezależne coraz śmielej wkraczają na rynek rozrywki wideo,  prezentując graczom indywidualne spojrzenie na fabularną opowieść. W rozpadający się, dotknięty wojną świat, wkraczamy razem z Dimitrem, wyposażonym w aparat fotograficzny fotografem amatorem, który spróbuje przetrwać ten niebezpieczny czas. Nasz bohater dokumentuje wszystko co się wokół niego dzieje nie tylko za pomocą aparatu fotograficznego, ale i dzięki odtwarzaczowi  VCR, pozwalającemu przewijać taśmę w dowolnej chwili. 
 

ZADANIE:

 
Razem z  Piotrem Bunkowskim, twórcą opisanej powyżej gry, zatytułowanej A Trip to Yugoslavia: Director's Cut pragniemy Was zachęcić do zabawy i udziału w konkursie, w którym proponujemy, byście zabawili się w kogoś, kto musi przekonać nieświadomego zagrożenia człowieka, przysłowiowego niedowiarka, że czeka go poważne niebezpieczeństwo zagrażające jego życiu (dowolne zagrożenie),  a może to wyrazić w różny sposób, czy to w formie listu, oświadczenia, odezwy, czy też ostrzegawczego hasła. Oferujemy Wam pełną dowolność, a prace dziesięciu osób, które najbardziej nas przekonają uhonorujemy jednym z dziesięciu kluczy przygodówki z elementami akcji  - A Trip to Yugoslavia: Director's Cut. 
 
Znamy Waszą pomysłowość i wierzymy, że poradzicie sobie z zadaniem bez problemu. Bawcie się, uruchomcie wyobraźnię i piszcie, twórzcie, by sprawić sobie Mikołajkowo - świąteczny prezent w postaci gry. Dodatkowe wymagania w tym konkursie, to także aktualny profil (awatar, posiadane gry i konsole) na naszym portalu.
 

NAGRODA:

 
Jeden z dziesięciu kluczy do wersji cyfrowej A Trip to Yugoslavia: Director's Cut na Steam.
 

WYNIKI:

 
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa oraz jako wpis na naszym Facebooku.
 

CZAS TRWANIA:

 
Od 06.12.2017 od godziny 18:00 do 20.12.2017 do godziny 18:00. 
 

INNE INFORMACJE:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy że  post się nie zapisał. W razie problemów pisz na bok@lubiegrac.pl
 
Fundatorem nagród w konkursie jest Piotr Bunkowski, twórca gry A Trip to Yugoslavia: Director's Cut, któremu serdecznie dziękujemy!

W tym newsie komentarze są tymczasowo ukrytę, jeśli jesteś zalogowany to będziesz mógł pisać i widzieć tylko swoje komentarzę, reszta komentarzy zostanie ujawiniona dopiero gdy redakcja o tym zadecyduje.
Komentarze (2):
Wymieniaj punkty na nagrody