dodano: 2019-07-25 16:00:06
PCPS4XBOX

Pierwszy fragment rozgrywki z Blacksad Under the Skin

Autor: nocarz
Pierwszy fragment rozgrywki z Blacksad Under the Skin
0

Blacksad: Under the Skin to najnowsza gra bazująca na znanej komiksowej marce, od Pendulo Studios które zaprezentowało rozgrywkę.
 
Blacksad to komiks wydany przez Black Horse, a stworzony przez niezwykle utalentowany tandem Juana Diaza Canalesa i Juanjo Guarnido.
 
Głównym bohaterem jest detektyw John Blacksad o powierzchowności kota, który trafia na trop bardzo skomplikowanej sprawy. Jakiś czas temu została zapowiedziana e-granizacja komiksu o tym samym tytule. Blacksad: Under the Skin to przygodówka, w której nasz bohater prowadzi niezwykle zagmatwane śledztwo, którego tropy prowadzą na najwyższe szczeble władzy.
 
Pierwszy zwiastun i kolekcjonerka Blacksad Under the Skin
 
Autorzy zapowiadają, że Blacksad będzie postacią wielowymiarową, a prowadzone przez niego śledztwo w sprawie serii morderstw będzie miało kilka różnych zakończeń. Dzięki uprzejmości serwisu IGN, który dostał pozwolenie na przetestowanie próbnej wersji gry, możemy obejrzeć pierwsze kroki z kocim detektywem. Gracze będą mieli sporo do zrobienia ponieważ oprócz rozmów i eksploracji kolejnych lokacji trzeba będzie zbierać poszlaki, dowody, a ponad wszystko ważną rolę będzie odgrywać dedukcja i analiza otoczenia. Podczas rozgrywki znajdzie się też chwila na elementy zręcznościowe, które także możecie zaobserwować na filmie poniżej.
 
Blacksad: Under the Skin miał początkowo ukazać się we wrześniu, ale twórcy zdecydowali się przełożyć premierę, która ostatecznie ma odbyć się 5 listopada tego roku. Myślę jednak, że warto poczekać na Johna i jego przygody, a materiały wideo tylko potęgują głód przygód. Gra ukaże się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Blacksad: Under the Skin ma się ukazać 5 listopada 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
Karta gry na Steam
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama