dodano: 2020-08-31 00:35:01
PC

Mija właśnie 10 lat od kiedy World of Tanks jest dostępne na rynku! Jak mocno zmieniała się gra na przestrzeni lat?

Autor: AnoX
Mija właśnie 10 lat od kiedy World of Tanks  jest dostępne na rynku! Jak mocno zmieniała się gra na przestrzeni lat?
21°
0

Gra World of Tanks jest już od 10 lat obecna na rynku, w międzyczasie stając się światowym fenomenem. Wargaming rozpoczął wielkie świętowanie z graczami!
 
Jeden z najważniejszych tytułów mobilnych na rynku na przestrzeni 10 lat doskonale się rozwijał gromadząc przeszło 160 milionów zarejestrowanych graczy, mogących się obecnie delektować się rozgrywką wzbogaconą o 100 aktualizacji z przeszło 600 czołgami z 11 państw.
 
Gracze spędzili już przeszło 5,8 bilionów bitew, co przełożyło się na... aż 48 tysięcy lat spędzonych na zabawie! Przeciętnie pojedynczy pojedynek kończy się zniszczeniem 25 czołgów z 30 zaangażowanymi
 
Zapoznaj się również zAmazon Prime Video przedstawia nową wizję Utopii. Serial Utopia zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie
 
Spory udział w społeczności odegraliśmy jako Polacy, rejestrując się w liczbie 4 649 472 zarejestrowanych graczy World of Tanks, tylko na PC-tach. Tak, przeszło 10% z nas miało styczność z hitem Wargamingu, co z resztą deweloperzy z Białorusi docenili wprowadzając do gry wiele naszych maszyn!
 
Nadszedł czas na wielką kulminację obchodów, w ramach których każdy kto się zaloguje będzie mógł liczyć na 7 czołgów premium (do 12 października) z niezwykłym polskim KS z n.k.m. 20 mm czy nowiutkim brytyjskim czołgiem Valiant.
 
Darmowe czołgi premium na 10-lecie World of Tanks:
 
  • Type 97 Te-Ke,
  • KS z n.k.m. 20 mm
  • BT-7 art.,
  • T-45,
  • T-29,
  • T-116,
  • Valiant.
Wszystkie maszyny posiadają w pełni wyszkolone załogi, dzięki czemu nowości będziemy mogli wykorzystać od razu do walki! 
 
artbook_main
 
Twórcy zdecydowali się zapowiedzieć oraz zaprosić do zamówień przedpremierowych wyjątkowego artbooka, zawierającego przepięknie przygotowane grafiki oraz cenne informacje dotyczące gry oraz jej przeszłości, pełnej wielu gwiazd i wyjątkowych wydarzeń.
 
Przeczytaj także: Demo WoodZone - Niepokojąca wersja demonstracyjna, produkcji mogącej stać się miłym, lekkim symulatorem drwala
 
- Dekadę temu stworzyliśmy coś wyjątkowego - grę komputerową, w której trzeba być mądrym aby zwyciężać - mówi Wiktor Kisły, prezes Wargaming. - World of Tanks to coś więcej niż gra, to hobby dla naszych graczy, które zbliża ich do siebie poprzez pasję. Przez te wszystkie lata tworzymy i wspieramy branżę gier komputerowych. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tegorocznego gamescomu, zwłaszcza że mamy 10. rocznicę istnienia World of Tanks. -
 
World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks Mercenaries oraz mobilna World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama