dodano: 2018-11-09 18:05:02
PCPS4PS4 PROXBOX

11-11: Memories Retold, premiera już dziś. Twój Vincent inspiracją

Autor: agusia16
11-11: Memories Retold, premiera już dziś. Twój Vincent inspiracją
11°
0

Dziś premiera przygodowej gry narracyjnej rozgrywającej się podczas jednego z najbardziej krwawych konfliktów zbrojnych w historii, wspólnego dzieła studia Aardman i DigixArt, wydanego przez BANDAI NAMCO Entertainment, a w Polsce na konsole przez firmę Cenega, zatytułowanego: 11-11: Memories Retold.
 
Inspiracją dla graficznego stylu wspomnianego dzieła, które wykonane jest w ręcznie rysowanej, malowanej formie, stał się nagradzany, polski film, opowiadający historię życia malarza, Vincenta van Gogha, Twój Vincent, który charakteryzuje się malowaną farbą olejną animacją, wzorowaną na obrazach artysty.
 
Twórcy 11-11: Memories Retold postanowili wykorzystać taką formę graficznego przekazu, która doskonale obrazuje dramatyczne wydarzenia towarzyszące dwóm bohaterom gry, Harry'emu i Kurtowi, wprowadzając do growych produkcji zupełnie nowy, styl graficzny.
 
 
"Twój Vincent stał się dla nas doskonałym punktem odniesienia. Naszym celem było stworzenie żywego obrazu, a ten film właśnie taki jest. Bardzo ambitny projekt, który wręcz w idealnym momencie pojawił się, aby zaistnieć w naszej produkcji. Oglądaliśmy go wiele razy i wiele się z niego nauczyliśmy. Delikatne dzieło sztuki i wspaniała inspiracja"; mówi, Bram Ttwheam, dyrektor artystyczny projektu 11-11: MEMORIES RETOLD.
 
11-11: Memories Retold zadebiutuje już dziś, już za moment. Tymczasem autorzy tej wyjątkowej przygodowej, narracyjnej i niezwykle emocjonalnej opowieści,  zapraszają do zapoznania się z filmowymi vlogami, w których prezentują swój projekt, opowiadają nieco o procesie jego powstawania, bohaterach i fabule. Wszystkie materiały znajdziecie w tym miejscu.
 
 
11-11: Memories Retold, tytuł stworzony ze współpracy nagrodzonego Oscarem studia Aardman i DigixArt, o którym mieliśmy okazję wspominać tutaj, a także w tym miejscu, pozwoli nam śledzić losy dwóch mężczyzn, stojących po dwóch, wrogich sobie stronach, młodego Kanadyjczyka, Harry'ego i niemieckiego inżyniera, Kurta. Ich losy zaczynamy śledzić 11 dnia listopada 1916 roku, widząc jak ich życiowe ścieżki zaczynają się splatać. Oboje starają się zachować resztkę człowieczeństwa w obliczu dramatyzmu i bezwzględności wojny.
 
O godzinie 11:00, jedenastego dnia jedenastego miesiąca roku 1916, będą zmuszeni podjąć najcięższą i najważniejszą decyzję w swoim życiu. 
 
Głosów postaciom w grze użyczyli: Elijah Wood, znany z trylogii Władcy Pierścienii jeden z twórców Transference, oraz Sebiastian Koch, którego widzowie oglądać mogą w filmach: Szklana Pułapka 5, Życie na Podsłuchu, Most Szpiegów czy Dziewczynie z Portretu.
 
11-11: Memories Retold to: 
 
  • MALOWANA ANIMACJA 3D. Historia I wojny światowej, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studia Aardman i DigixArt, nigdy nie znalazła piękniejszego płótna, by być opowiedziana. Każda odwiedzona lokacja, przepełniona ogromną wrażliwością artystyczną, objawia fascynujący i żywy obraz.
  • HISTORIA ZAPADAJĄCA W PAMIĘĆ. Przeżyj poruszającą historię, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, w której zajmiesz miejsce po dwóch stronach skomplikowanego, historycznego konfliktu, którego realia ukażą prawdziwe oblicza ludzkiej natury.
  • SPLECIONE LOSY. Chociaż motywacje Kurta i Harry'ego są zupełnie inne, dzielą oni wspólne przeznaczenie. Podczas gdy życie Kurta napędzane jest nadzieją odnalezienia zaginionego w akcji syna, młody i marzycielski Harry opuścił Kanadę w poszukiwaniu przygody. Wszystkie z działań, jakie podejmą, będą przybliżać ich do momentu, w którym będą zmuszeni podjąć najważniejszą decyzję swojego życia.
 
Premiera 11-11 Memories Retold już dziś, 9 listopada w wersji na PC - Steam, jak i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Karta gry na Steam
 
Strona Cenegi
 
Strona BANDAI NAMCO Entertainment
 
Odwiedź stronę oficjalną
 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2

Komentarze (0):
Reklama
Reklama