dodano: 2021-09-14 18:00:01
PC

Izometryczna przygodówka akcji 1428: Shadows over Silesia na świeżutkim zwiastunie i paczką nowych fotek

Izometryczna przygodówka akcji 1428: Shadows over Silesia na świeżutkim zwiastunie i paczką nowych fotek
10°
0

Izometryczna przygodówka akcji 1428: Shadows over Silesia, gra stworzona przez studio KUBI Games na świeżutkim zwiastunie i paczką nowych fotek.

1428: Shadows over Silesia, przygodowa gra akcji, wykonana w rzucie izometrycznym, rozgrywająca się w czasach średniowiecznych została zaprezentowana na świeżym zwiastunie filmowym. Jej twórcy, studio KUBI Games pokazali także kilka nowych zrzutów z ekranu. Autorzy ogłosili także kampanię finansową, dzięki której wspierający będą mogli otrzymać wczesny dostęp do gry. 

Zaprezentowany zwiastun filmowy gry 1428: Shadows over Silesia,  pokazuje sporo materiału bezpośrednio z gry i zdradza jak będzie wyglądała ta przygodowa gra akcji typu fantasy, w której gracze znajdą trzy główne filary rozgrywki - eksplorację, zagadki i walkę. Gracz będzie poruszał się zarówno pieszo, jak i konno. Eksplorować będziemy zarówno miejsca prawdziwe, jak i fikcyjne, znajdujące się na średniowiecznym Śląsku. W czasie rozgrywki przyjdzie nam plądrować wioski, bronić murów miejskich, odkrywać tajemnicze podziemne lochy, opuszczone kopalnie czy zakazane części klasztorów.

Dzięki zwiastunowi wiemy, że historia będzie opowiedziana z perspektywy dwóch grywalnych postaci: Hynka, który jest zrzędliwym husyckim hetmanem oraz Lothara, rycerza szpitalnego. On w przeciwieństwie do pierwszego, który nie stroni od przekleństw i ma bakier z manierami, jest człowiekiem dobrze wychowanym, stojącym u boku swoich braci na pierwszej linii śląskiej obrony. Każdy z nich ma swoje własne motywacje, inaczej patrzy na otaczającą go rzeczywistość, posiada zupełnie inne umiejętności, a nawet zawartość ekwipunku. Gra zostanie podzielona na trzynaście rozdziałów. Cała gra to około 20-30 godzin czasu gry. 

Przeczytaj również: 1428: Shadows over Silesia, przygodowa gra akcji RPG inspirowana trylogią Husytów Sapkowskiego. Prawda i fikcja z elementami fantasy

Gra jak już wspominaliśmy oferuje izometryczną grafikę, angielskie i czeskie dialogi, taką właśnie wersję językową, wymagające zagadki, w tym wtapianie się w tłum, czy unikanie wykrycia, złożoną walkę, zróżnicowane środowisko, w które będziemy podziać na koniu lub pieszo, w tym wizyta w Röwersdorfie, Nysie, klasztorze w Brzegu czy zamku Rabesberg. Dodatkowo autorzy zaoferowali możliwość szukania ukrytych monet, których zebranie pozwoli na zdobycie unikalnych osiągnięć. 

Gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na komputery osobiste PC w roku 2022. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama