dodano: 2019-05-17 06:05:02
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Wyśmienity zwiastun Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Autor: AnoX
Wyśmienity zwiastun Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
22°
0

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint doczekało się wczoraj nowego, absolutnie wyśmienitego zwiastuna tłumaczącego nam co się dzieje w świecie przedstawionym.
 
Ubisoft wczoraj zdecydował się zaprezentować pięknie prezentującą się animację, która doskonale prezentuje nam co się działo w świecie przedstawionym oraz mniej więcej w jakich okolicznościach się znajdziemy na wyspie Aurora.
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
Jak się okazuje tym razem sporo uwagi poświęcone zostaje tematowi dronów oraz robotów, które mogą okazać się piekielnie niebezpieczne w dalszym okresie czasu. Jak wiadomo, wszystko rozpoczyna się niepozornie....
 
[Komentarz redaktora] Francuski gigant doskonale wie jak realizować tego typu rzeczy, jednakże tym razem zdecydowanie stanął na wysokości zadania, serwując graczom kolejny bardzo, bardzo dobry materiał. Aż chce się samemu zagrać i sprawdzić jak to jest z tymi maszynami ;P
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ma być dostępne od 4 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1Na komputerach grę będzie można wypożyczyć w ramach abonamentu Uplay+.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama