dodano: 2020-11-05 01:50:01
PC

1C Entertainment i Jujubee zaskakują! Realpolitiks II zagości dopiero 18 listopada i to we Wczesnym Dostępie

Autor: AnoX
1C Entertainment i Jujubee zaskakują!  Realpolitiks II zagości dopiero 18 listopada i to we Wczesnym Dostępie
16°
0

Realpolitiks II miało zadebiutować już za moment, tymczasem wydawca 1C Entertainment i polskie Jujubee zmieniły plany i stawiają na Wczesny Dostęp!
 
Polskie studio wraz ze znanym w Polsce wydawcą ogłosiły, że ostatecznie zdecydują się zmienić swoje plany i wypuszczą swój projekt nie w pełnej wersji, ale nie w pełnej wersji, a jedynie w formie Wczesnego Dostępu.
 
Strategia czasu rzeczywistego, osadzona w alternatywnej rzeczywistości i współczesności, w ramach pełnoprawnej premiery zagości dopiero na początku 2021 roku. Zatem trzeba będzie nieco dłużej poczekać na to zdarzenie. 
 
 
Obecnie zapoznamy się z ograniczoną zawartością, wynikającą z problemów związanych z ograniczeniami oraz koniecznością pracy zdalnej, wpływającej negatywnie na wydajność oraz możliwość dostosowania się do informacji zwrotnych od graczy.
 
Przy tej okazji możemy się jednak zapoznać z zupełnie nowym zwiastunem, przygotowującym fanów do 208 grywalnych państw do wyboru, 2 scenariuszy fabularnych oraz wielu zupełnie nowych czy zmienionych funkcji oraz opcji.
 
Realpolitiks II zagości we Wczesnym Dostępie od 18 listopada 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 
Jujubee S.A. obecne jest na parkietach NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama