dodano: 2022-08-06 12:05:01
PCNSHPSXBOX

Nowy odcinek Dead by Daylight Logic! Grupa Viva La Dirt League tym razem sparodiowała sposób leczenia w grze

aktualności newsy filmowe Nowy odcinek Dead by Daylight Logic! Grupa Viva La Dirt
Nowy odcinek Dead by Daylight Logic! Grupa Viva La Dirt League tym razem sparodiowała sposób leczenia w grze
13°
0

Grupa Viva La Dirt League opublikowała niedawno kolejny odcinek miniserialu Dead by Daylight Logic. W 3. epizodzie sparodiowano metody leczenia bohaterów zastosowane w tej produkcji. 

Viva La Dirt League wypuszcza odcinki Dead by Daylight Logic od 22 lipca. Niedawno pojawił się już 3. epizod zatytułowany Healing Logic, w którym twórcy szydzą z leczenia rannych postaci w grze. Trzeba przyznać, że satyrycy trafnie sparodiowali ten fragment popularnej produkcji.

Zapoznaj się także z: TOP 10 filmów Netflix. Liderami na platformie są Purpurowe serca, Za duży na bajki i Sezon ślubów

Odcinek trwa niecałe 2 minuty i przedstawia ranną bohaterkę oraz dwóch mężczyzn, którzy próbują uzdrowić ją za pomocą "rąk, które leczą". Po pewnym czasie kobieta jest wyraźnie zirytowana, ale w końcu ta metoda zadziałała i jej rana zniknęła. 

Dead by Daylight Logic będzie miało prawdopodobnie 5 odcinków. Dokładnie tyle miał inny miniserial wyprodukowany przez grupę Viva La Dirt League - Witcher Logic. Trzeba wspomnieć, że nowe odcinki publikowane są w każdy piątek na kanale grupy na YouTube.

Dead by Daylight zadebiutowało 14 czerwca 2016 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama