dodano: 2020-05-12 21:00:02

2020 rok będzie zupełnie nowym otwarciem dla Warner Bros. Games! Co czeka wydawcę?

Autor: AnoX
2020 rok będzie zupełnie nowym otwarciem dla Warner Bros. Games! Co czeka wydawcę?
16°
0

Warner Bros. Games miał mieć w 2020 roku pierwszą konferencję na E3 2020. Jak istotny jest to rok dla firmy i czego się można spodziewać po portfolio?
 
WB Games w branży gier obecne jest od pewnego czasu, jednakże firma nie podejmował w tym medium zbyt wielkich inicjatyw, starając się powoli rozwijać swoje zespoły oraz gwarantując im spokój działania pod warunkiem, że będziemy mieli do czynienia z tytułami-usługami, w ostatnim czasie to w zasadzie usługami przypominającymi lepiej lub gorzej gry.
 
Ten proces pozwoli doprowadził do sytuacji, w której firma miała w planach zorganizować swoją własną, osobną konferencję na odwołanych targach E3 2020, gdzie mieliśmy zobaczyć przynajmniej trzy nowe, bardzo duże gry. Reboot Batmana od Warner Bros. Games Montreal, Supermana od Rocksteady oraz zupełnie nową produkcję z uniwersum Harry'ego Pottera od Avalanche. Co prawda nie ma tego super dużo, jednakże ilość tytułów jest na tyle zauważalna, że zwyczajnie potwierdza ona wejście na nowy poziom.
 
Ubisoft ogłosił kiedy zapowie nowe gry! Ubisoft Forward dostarczy nam zapowiedzi latem 2020 roku!
 
O pierwszym tytule już nieco słyszeliśmy, dzięki czemu wiemy już, że seria Arkham pozostanie przeszłością, a nowa odsłona ma dostarczyć nam nieco inne doświadczenie połączone wraz z postawieniem na nieco inny typ zabawy z możliwością dodania przynajmniej kooperacyjnej rozgrywki.
 
Rocksteady przez długi czas miało dyskutować i prowadzić prace nad różnymi projektami, prze co w zasadzie nie wiemy ostatecznie czy będziemy mieli do czynienia na pewno z grą o Supermanie czy jednak z tytułem o całej Lidze Sprawiedliwych. Mówiło się początkowo sporo o Suicide Squad, lecz w międzyczasie pomysł ten ostatecznie upadł.
 
Harry Potter może za jakiś czas powrócić także w dziedzinie filmów "do gry", także powinniśmy się spodziewać także wsparcia w postaci nowej gry, która ma być kolejną propozycją z otwartym światem oraz całą masą aktywności do sprawdzenia, przy czym nie wiemy jeszcze dokładnie czy ujrzymy jedynie Hogwart i okolice czy jednak akcja zabierze nas także do innych miejsa.
 
Nim poznamy oficjalne zapowiedzi możemy być pewni tego, że growa część Warner Bros. powoli wchodzi na nowy poziom, co może zapewnić nam okazję do zapoznania się z szerszym zasobem tytułów AAA, a przecież być może korporacja wejdzie w jakąś współpracę także z zespołami zewnętrznymi, dzięki czemu ich portfolio stanie się jeszcze lepsze.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama