dodano: 2019-11-07 08:00:09
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Przygodówka 3 Minutes to Midnight, finisz na Kickstarterze

Autor: agusia16
Przygodówka 3 Minutes to Midnight,  finisz na Kickstarterze
0

Komediowa przygodówka 3 Minutes to Midnight Scarecrow Studio jest już na finiszu kampanii na Kickstarterze. Jest finansowy sukces i nowe cele. 
 
3 Minutes to Midnight, zabawna, kolorowa i klasyczna przygodówka point and click udowodniła iż gatunek ten nie umiera, a dalej cieszy się popularnością wśród graczy. Choć do zakończenia kampanii pozostała ostatnie kilkadziesiąt godzin, deweloperzy mogę już ogłosić finansowy, zbiórkowy sukces. Gra osiągnęła już zamierzony cel, który przekroczyła, co było bodźcem dla twórców na postawienie sobie nowych wytycznych i nowy celów. 
 
Przygodówka 3 Minutes to Midnight ruszyła z kampanią na Kickstarterze
 
Zanim przejdę do wspomnianych nowych założeń deweloperów, przypomnę pokrótce o czym jest 3 Minutes to Midnight, klasyczna przygodowa produkcja, wykonana w rysunkowym stylu, pełna animacji i zwrotów akcji. Pozwolicie, że będzie króciutko, bo o grze mieliśmy przyjemność pisać już na naszej stronie. 
 
Otóż jak w tytule istotą, a raczej wstępem do przygody będzie czas, owe 3 minuty przed północą, kiedy to w Nowym Meksyku, młoda kobieta Betty Anderson zostaje obudzona przez ogłuszający dźwięk. Uświadamia sobie, że niewiele pamięta, a wkrótce odkrywa nie tylko dziwność sytuacji i ludzi, którzy ją otaczają, choćby burmistrz Eliza Barret, ale i lokalny, a być może i nawet światowy spisek, który rzecz jasna należałoby udaremnić. 
 
Wiemy już, że 3 Minutes to Midnight zadebiutuje na komputerach PC i konsolach latem przyszłego roku. Poznaliśmy też nowe cele studia, które mogą być zrealizowane dzięki udanej kampanii finansowej. Dzięki nim hiszpańskie Scarecrow Studio może wprowadzić do gry: dodatkowe lokalizacja językowe (rosyjska, czeska, portugalska i polska), komiks opisujący historię jednej z najwybitniejszych postaci oraz komentarz reżysera obiecujący pełne ujawnienie wszystkiego, co działo się za kulisami powstawania gry.
 
Jeśli chcecie wesprzeć projekt ja jego finiszu i dołożyć swoją cegiełkę do produkcji gry, odsyłam Was do linku poniżej. 
 
Celem  twórców jest wydanie gry na Windows, a wkrótce potem na Switch, Xbox One i PS4 . Istnieją plany dotyczące zarówno komputerów Mac, jak i Linux, a także mobilne wsparcie dla Androida i iOS. 
 
Wesprzyj projekt na Kickstarterze
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama