dodano: 2018-02-11 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

3 Minutes to Midnight zadebiutuje w przyszłym roku

Autor: agusia16
10°
2
3 Minutes to Midnight zadebiutuje w przyszłym roku
3 Minuts to Midnight, klasyczna przygodówka point & click, dzieło Scarecrow Studio zadebiutuje na platformach Steam oraz gog.com najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku.
 
Projekt przeniesie graczy w lata czterdzieste ubiegłego wieku, tuż po zakończeniu wojny, gdzieś w sam środek Nowego Meksyku. Ludzkość  świętuje właśnie zakończenie II wojny światowej, lecz w ciszy rodzi się kolejne niebezpieczeństwo, tajemniczy spisek, który zagrozić może całej ludzkości. W samym środku nocy naszą bohaterkę, Betty Anderson budzi ogłuszający dźwięk i drgania, które wstrząsają  całym domem. Budząc się młoda dama uświadamia sobie, że nie nic nie pamięta. Nie wie, w którym roku żyje, gdzie jest, a nawet kim jest, a wszystko co ją otacza niestety nie jest jedynie złym snem, z którego może się obudzić.
 
3 Minuts to Midnight zaoferować ma graczom wciągającą opowieść bazującą na klasycznych przygodówkach, ciekawe zagadki, mnóstwo lokacji i grafikę wykonaną w rysunkowym, bardzo kolorowym stylu. Projekt w założeniach pojawić się ma w sprzedaży w pierwszy kwartale 2019 roku.
 
Gra dostępna będzie w wersji na PC, Linux, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, Nintendo Switch oraz Android oraz iOS w wielu językach, także polskim. 
 
  
Odwiedź blog twórców
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-12 14:58:58

A mnie się podoba. Super klimat i pomysł. Narysowane też nienajgorzej ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-11 22:07:43

Serio znowu gra z bohaterem z brakiem pamięci? Mogli wykombinować cokolwiek innego.

Reklama
Reklama