dodano: 2020-03-31 22:00:01

4 polskie gry w finale Google Play Indie Games Festival 2020!

Autor: AnoX
4 polskie gry w finale Google Play Indie Games Festival 2020!
17°
0

Google Play Indie Games Festival 2020 doczekało się dzisiaj ogłoszenia finalistów, pośród których znajdziemy aż cztery polskie gry! Jakie tytuły wyróżniono?
 
W wielkim konkursie organizowanym przez giganta wzięło udział wiele ekip z 29 państw całej europy, z czego wyróżnione zostały zespoły reprezentujące 20 państw.
 
Wśród nich znalazła się także Polską i aż cztery nasze rodzime tytuły - 60 Parsecs!, inbento, Cookies Must Die i Unhatched. To właśnie one staną do rywalizacji z konkurentami z Wielkiej Brytanii, Rosji, Rumunii czy Francji.
 
Nominowane na tym etapie gry będą promowane w sklepie Google Play, a zwycięzcy będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji biznesowych z ekspertami Google.
 
Przygodówka The Hand of Glory, wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Ponadto agencja SuperScale zapewni kampanię reklamową o wartości aż 100 tysięcy euro, co będzie wielką okazję do pokazania się przed wieloma graczami z całego świata.
 
W tym roku w Warszawie ma się odbyć gala, podczas której poznalibyśmy rezultaty oraz ogłoszenia, jednakże na ten moment szczegóły nie są nam znane. Z resztą nie może to dziwić, koronawirus wciąż trzyma się bardzo mocno.
 
Szczególnie w tak ciężkim czasie warto mocno docenić deweloperów, którzy po raz kolejny pokazują, że w Polsce powstają fenomenalne propozycje radujące społeczność z całego świata.
 
Więcej informacji

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama