dodano: 2019-10-05 14:17:17
PC

A Year Of Rain z datą wejścia do Wczesnego Dostępu

Autor: AnoX
A Year Of Rain z datą wejścia do Wczesnego Dostępu
0

A Year Of Rain od Daedalic Entertainment doczekało się ogłoszenia daty wejścia gry do Wczesnego Dostępu. Kiedy sprawdzimy tę drużyną strategię?.
 
Niemiecka firma zaprezentowała nam pierwszy zwiastun, szczegóły historii oraz brutalność i bezwzględność świata przedstawionego gry. Przy okazji poznaliśmy także datę wejścia produkcji do etapu Wczesnego Dostępu na Steam.
 
Tę wieloosobową strategię czasu rzeczywistego będziemy mogli sprawdzić już 6 listopada 2019 roku, stając na czele jednej z trzech frakcji. Te grupy mierzyć się będą ze sobą w rzeczywistości, która pozbawiona została dużej ilości zasobów do wykorzystania.
 
World of Warships: Legends wkrótce wydarzeniem związanym z Halloween
 
Głowna opowieść skupi się na losach młodego szlachcica oraz paladyna, którzy postanawiają uratować tę krainę, co nie będzie łatwym zadaniem. Z resztą zgodnie z zapewnieniami Daedalic mamy ujrzeć ich ciężką i pełną ofiar walkę o lepsze jutro. 
 
Ten RTS ma zapewnić nam klasyczną formułę wzbogaconą o wyjątkowe jednostki, zabawę kooperacyjną offline i online oraz zmagania wieloosobowe w ramach takich trybów jak 2 vs. 2 czy Against all Odds z autorskim pomysłem na zmagania dwóch herosów naprzeciw dwóm armiom.
 
Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun, który co nieco z gry prezentuje, przy okazji skupiając się głównie na trzech głównych frakcjach dostępnych w rozgrywce.
 
A Year Of Rain ma trafić do Wczesnego Dostępu na Steam już 6 listopada 2019 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama