dodano: 2017-06-10 12:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Ace Combat 7 na najnowszym zwiastunie

Autor: nocarz
Ace Combat 7 na najnowszym zwiastunie
12°
1

Na najbliższym E3 mamy nadzieję zobaczyć Ace Combat 7: Skies Unknown. Gra zaliczyła oczywiście małe opóźnienie po drodze i najprawdopodobniej ukaże się dopiero w 2018. Powód jak zwykle jest oczywisty producent tłumaczy, że chcą uzyskać jak najwyższą jakość i potrzebują więcej czasu. Teraz otrzymaliśmy nowiutki zwiastun. Jak widać po zwiastunie na Ace Combat 7 warto poczekać, bo trailer prezentuje się świetnie.
 
Widać, że Bandai Namco nie marnuje czasu i dzięki temu gra prezentuje się coraz lepiej na każdym kolejnym zwiastunie. Deweloper obiecał specjalny pokaz na E3 i zobaczymy może trochę więcej akcji, bo ma być zaprezentowana misja dotąd jeszcze nie pokazywana. I miejmy nadzieje, że materiał szybko znajdzie się w sieci, bo podejrzewam, że wiele osób chciało by go zobaczyć. Oglądając jeszcze zwiastun można zauważyć jak bardzo seria poszła do przodu.
 
Mam tylko nie odparte wrażenie, że tak jak Call od Duty, pomijając najnowszą część, może polec. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta Ace Combat to klasyka, oczywiście potrzebuje świeżości, ale nie futurystycznego blichtru jaki nam zaserwowali twórcy CoD-a. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie i jak na razie oczekujemy na prezentację no i w końcu na premierę.
 

ogolny


Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-08-09 20:37:05

Zdecydowanie wolałbym czas 2 wojny światowej.

Reklama
Reklama