13°
0
dodano: 2020-09-24 23:15:01

Against the Moon w dniu dzisiejszym zaliczyła premierę na komputerach osobistych! Co przygotowały Code Heretic i Black Tower?

Autor: AnoX
Against the Moon w dniu dzisiejszym zaliczyła premierę na komputerach osobistych! Co przygotowały Code Heretic i Black Tower? Czym jest ten miks gatunkowy?
 
Połączenie karcianki, strategii oraz roguelike'a oficjalnie zaliczyło dzisiaj swoją premierę, dzięki czemu gracze mogą stanąć do walki z trzema bohaterami oraz ich sojusznikami twardo stojącymi na jednej z trzech linii. 
 
Nie zabraknie poświęceń, rywalizacji potworów, wpływu Księżyca oraz czynników, które wpływać będą na rywalizację, w której wszystko musimy dobrze przemyśleć.
 
Xbox Game Studios - Jak wiele studiów ma Microsoft? Jakie ekipy dołączył z Bethesdą? Ile ich jest? Czym się zajmują/zajmą?
 
Twórcy już teraz zapowiadają, że pełna wersja to tylko początek dla dalszego wsparcia, które ma się realizować w następnych miesiącach wraz z wydarzeniami, rozszerzenia oraz aktualizacjami.
 
Poza już szeroką gamą postaci, jednostek, przeciwników oraz umiejętności i tak spodziewać się możemy kolejnej tego typu treści dodawanej na przestrzeni kolejnych miesięcy.
 
Fabuła zapowiada się równie ciekawie, otóż z Księżyca pojawiają się potwory, naprzeciw którym staje ostatnia linia obrony ludzi, którzy razem starają się odeprzeć zagrożenie zmierzającej do miasta Arx.
 
Against the Moon ukazało się 24 września 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na GOG-u
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama