dodano: 2022-02-03 11:25:01
PC

AGON by AOC kontynuuje współpracę z G2 Esports

AGON by AOC kontynuuje współpracę z G2 Esports
13°
0

AGON by AOC oraz G2 Esports będą dalej współpracować, kontynuując udaną dla obu stron pracę, rozpoczętą jeszcze w styczniu 2018 roku.

Znana marka w segmencie monitorów dla graczy oraz znakomita drużyna G2 Esports ogłosiły, że rozwijają swoją współpracę na wszystkich polach, dzięki czemu seria AGON PRO będzie mogła liczyć na opinie znakomitych e-sportowców.

Ostatnie cztery lata okazały się udane dla obu stron, czego najlepszym przykładem jest monitor AGON PRO AG254FG, 24,5-calowa propozycja 360 Hz o rozdzielczości Full HD ze wsparciem NVIDIA Reflex Latency Analyzer. 

Znakomicie wypadł także inny współtworzony model AGON PRO AG274QG, czyli IPS-owa propozycja 27-calowa Quad HD o odświeżaniu 240 Hz z G-Synciem oraz DisplayHDR600.

G2 Esports zdecydowało się nawet rozwinąć markę o własny utwór Our Way, w którym udział brał sam założyciel i CEO G2, Carlos “ocelote” Rodríguez. Organizacja w ostatnim czasie nie tylko rywalizowała w wielu tytułach takich jak League of Legends, CS:GO, Rocket League, Valorant, Rainbow Six Siege, Apex Legends, Fortnite oraz Halo Infinite, ale także wzbogaciła się o żeński skład w Valoranta, drużynę G2 Gozen.

Przeczytaj również:

 

Rozpoczynamy piąty rok współpracy z AGON by AOC. To niesamowite, patrząc na dynamikę zmian w świece e-sportu. Jest dla nas kluczowe aby nasi zawodnicy mieli do dyspozycji najlepszy sprzęt. Monitory AOC spełniają ten wymóg i cieszymy się, że w roku 2022 kontynuujemy wspólne działania – komentuje Carlos „ocelote” Rodriguez, CEO G2 Esports.

Z tak znamienitym partnerem jak G2 Esports nasze dążenie w dostarczaniu e-sportowych monitorów najbardziej zagorzałym graczom stało się rzeczywistością. Ta współpraca pomogła nam w zrozumieniu ich potrzeb. Dzięki temu możemy opracowywać i zapewniać entuzjastom gamingu najnowocześniejszy sprzęt, który pomaga w osiąganiu zwycięstw – wyjaśnia Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem w AOC International Europe.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama