dodano: 2020-01-14 12:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Aktualizacja Wastelanders do Fallout 76 wchodzi w fazę testów

Autor: nocarz
Aktualizacja Wastelanders do Fallout 76 wchodzi w fazę testów
21°
0

Bethesda wybierze testerów aktualizacji Wastelanders spośród społeczności Fallout 76. Nadchodzące rozszerzenie ma dostarczyć nam m.in. NPC-ów.
 
Bethesda powoli kończy prace nad wielką aktualizacją Fallout 76 o nazwie Wastelanders. Ma ona odmienić całkowicie błąd jakim jest Fallout 76, a ma się to stać głównie za sprawą wprowadzenia, w końcu, postaci niezależnych na pustkowia. Czy gracze w końcu będą zadowoleni z ostatniej odsłony Fallouta to się okaże już niebawem, ponieważ Bethesda zamierza przeprowadzić testy. Ponadto testerami mają być gracze pecetowi, którzy mogą się zapisywać już teraz na listę chętnych.
 
Oszuści w Fallout 76 podczas darmowego weekendu
 
Wśród zgłoszeń Bethesda wybierze od 17 stycznia kilkaset osób, szczęściarzy lub nieszczęśników, którzy będą mieli okazję sprawdzić dodatek Wastelanders. Pod uwagę przy wyborze będzie brane przede wszystkim doświadczenie i aktywność w Fallout 76. Z pewnością wybrańcy będą chcieli podzielić się z resztą świata swoimi spostrzeżeniami ale tego zabroni im umowa, którą będzie trzeba zaakceptować podczas zapisów. Jestem jednak pewien, że pewne informacje wyciekną do sieci niezależnie od umowy.
 
Jak na razie Bethesda nie podała oficjalnej daty premiery ale wiadomo, że dodatek Wastelanders ma być darmowy. Chociaż z tą darmowością może być różnie.
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama