logo lubiegrac.pl

Alan Wake 2 faktycznie okaże się horrorem jak na standardy marki! - PlayStation Showcase 2023

aktualności news Alan Wake 2 faktycznie okaże się horrorem jak na standardy marki! - PlayStation Showcase 2023
Alan Wake 2 faktycznie okaże się horrorem jak na standardy marki! - PlayStation Showcase 2023Epic Games Publishing wraz z Remedy Entertainment zdecydowały się zadziwić graczy, prezentując naprawdę mroczny obraz rozgrywki, przygotowywanej w ramach Alana Wake'a 2. Trzeba im oddać, że gra pokazała charakter podczas PlayStation Showcase 2023!

Alan Wake 2 na PlayStation Showcase 2023

Wiele wskazuje na to, że Remedy Entertainment przygotowuje dla graczy niezwykle mroczny rozdział w historii tytułowego bohatera, który będzie mógł liczyć na wsparcie oraz próbę... powrotu do normalności, to jednak nie będzie łatwe.

Dzięki wsparciu agentki FBI rozpocznie się śledztwo, mogące okazać się szansą dla Alana do ponownego zmierzenia się z mrokiem oraz szaleństwem...

Przeczytaj również: Alone in the Dark Spotlight, wydarzenia poświęcone grze odbędzie się już czwartkowej nocy. Oto zapowiedź!

Epic Games Publishing wydaje się mieć prawdziwą perełkę w swojej ofercie, przygotowując fanów do kolejnego rozdziały w ramach własnego, nietypowego uniwersum. To może być faktyczny horror, który klimatem zaskoczy fanów nie raz.

Alan Wake 2 ukaże się 17 października 2023 roku.

Zwiastun Alan Wake 2 z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic