dodano: 2020-02-29 22:10:01
PCNSH

Alder's Blood z datą premiery na NSH i PC! Kiedy zapolujemy na bestie?

Autor: AnoX
Alder's Blood z datą premiery na NSH i PC! Kiedy zapolujemy na bestie?
18°
0

Alder's Blood od polskiego studia Shockwork Games oraz rodzimego wydawcy No Gravity Games, doczekało się ogłoszenia daty premiery. Debiut już w marcu!
 
Polska produkcja łączący western, grę taktyczną oraz horror, doczekała się w zasadzie dwóch dat premier, które dotyczą Nintendo Switch oraz komputerów osobistych.
 
Deweloperzy zdecydowali się najpierw wypuścić swój projekt na sprzęt Wielkiego N, co odbędzie się 13 marca, natomiast ten sam tytuł zagości na PC-tach już 10 kwietnia 2020 roku, gdy oficjalnie zakończy się okres etapu Wczesnego Dostępu.
 
Data Pixel Heaven 2020 - Wydarzenie zmienia swoje miejsce!
 
Ponadto otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie wersji na PlayStation 4 i Xbox One, które jak się okazuje mają się pojawić w niedalekiej przyszłości. Ponadto tytuł na Nintendo Switch jest już do zamówienia przedpremierowo.
 
Niedawno opublikowano za darmo prolog historii z Alder's Blood, a na naszych łamach mogliście się już zapoznać z naszymi wrażeniami z wersji przedpremierowej.
 
[Komentarz redaktora] Po długiej i krętej drodze produkcja powoli zmierza ku premierze, dzięki której będziemy się mogli zapoznać z tytułem oferującym ciekawe rozwiązania oraz pomysły na zagwarantowanie nam przyjemnej zabawy oraz ciekawej opowieści.
 
Alder's Blood ukaże się 13 marca 2020 roku na Nintendo Switch, pełna wersja na komputerach osobistych zagości 10 kwietnia 2020 roku. Gra będzie dostępna także na Nintendo Switch.
   
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama